Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Másnak is nagyon rossz a...

Másnak is nagyon rossz a vonal ha vodást hív?

Figyelt kérdés
30as vagyok és mind a régi mind az új telefonommal nagyon rossz a vonal ha 70est hívok. Szaggat, elhalkul szinte nem érteni a másikat. Hálózaton belül és telenorosokkal kristálytiszta.
2019. febr. 5. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Köszönd a szolgáltatódnak! Amíg a Vodás tisztán hall bárki mást, és őt is tisztán hallják ha ő indítja a hívást, addig nem a Voda a hibás! "Nálad" szórakoznak!
2019. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy a 70es már rég nem jelenti automatikusan azt hogy vodás.

Én is 70es vagyok, de telekomos.

2019. febr. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek után válaszoljak még, hogy 2-es leptonoztad? 6 éve telkózom, lenne pár ötletem, de megtartom magamnak.
2019. febr. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Munkásszállón élek, Esztergomban

Van köztünk Telekomos (jómagam), Vodás és Telenoros is


Hívás minősége:


Telekom >> Voda és vissza: Tisztán halljuk egymást


Telekom >> Telenor: Általában jó a minőség, de időnként nem lehet érteni a másik szavát (egyik oldalon sem)


Telenor >> Voda: Nincs tapasztalatom



INTERNET:


Telekom: 60-70mbit/sec le / 20-30mbit/sec fel

Voda: 20-30 le / 5-8 fel

Telenor: 3-5 le / 1-2 fel


Vodás haverommal játszunk egy játékot (Arena of Valor)

Sokszor rá kell csatlakozzon az én (Telekom) netemre, mert nála akad, ledobálja a szerver, stb. Telenorral be se tölti a játékot....


Más tapasztalat: Előfordul, hogy vodás számot én sem tudok felhívni. "tárcsázás..." és nem csörög ki, majd idővel (kb 10 másodperc) bontja a vonalat (ami ugye nem is volt vonal)

2019. febr. 6. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ma már nincs olyan hogy vonal :)


És néha igen szakadozik de akkor ha valamelyik fél vacak tereros környékén van

2019. febr. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!