Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Szeged felé közlekedő IC...

A Szeged felé közlekedő IC kocsik tényleg rosszabb minőségűek, mint amik más irányba közlekednek?

Figyelt kérdés
ha igen, akkor mit is takar pontosan ez a "rosszabb minőség"?

2016. máj. 31. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
O.o ezt hol hallottad.
2016. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
itt olvastam ilyesmiket hogy nem tartják őket annyira karban, meg így hasonlókat, és azért érdekel hogy ebből mi igaz
2016. máj. 31. 22:25
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az IC kocsik nagyjából ugyanolyan lepusztultak, mint az országban a többi IC kocsi. Persze, jobbak a gyorsvonati kocsik többségénél, de már prémium minőségnek nem mondanám.


Ami talán a félreértést okozhatja az az, hogy a szegedi IC-ken olcsóbb gyorsvonati és drágább, helyjegyes IC kocsik is járnak. Márpedig egyik-másik gyorsvonati kocsi érzékelhetően sokat látott már.

2016. jún. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szegedre hibrid IC-k járnak, amiken a gyorsvonati kocsik mellett mindössze két darab IC kocsi van.
2016. jún. 1. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szegedre is ugyan azok a termes ic kocsik járnak mint máshová, annyi a rossz amit írtak előttem hogy egybe van a gyorsvonati rész és az ic, amit én személy szerint gyűlölök mert véleményem szerint ha nem fontos a biztos ülőhely akkor teljesen fölösleges kidobni ic pótjegy pénzt, mivel ugyan akkora érek oda. Ha pedig szerencséd van kilehet fogni gyorsvonati részben is lefokozott első osztályú kocsit, ami közel ugyan olyan kényelmet biztosít mint az ic kocsi, csak nincs légjavító(bár hiába van volt már hogy nem működött)
2016. jún. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szánalmas amit a MÁV művel ez IC-kkel. Ez a hibrid dolog meg a név meggyalázása. Legyen rendes IC közlekedés. Jelenleg a 80-ason van értelmes IC közlekedés (mármint a megállásokat tekintve)
2016. jún. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a szegedi hibrid jó, ugyanis mindenki megtalálja a pénztárcájának, vagy kényelmi igényének megfelelő utazási lehetőséget. Gondold már el, hogy ha valaki pl. Kecskemét-Nagykőrös vagy Félegyháza között utazik rendszeresen, akkor minden egyes alkalommal vegyen IC jegyet (napi kétszer)? Ugyanis Cegléd-Kecskemét között 95%-ban csak ezek a hibrid IC vonatok járnak, más nincs.

Másrészt nemzetközi forgalomban is ismert fogalom, hogy helyjegy váltható, azaz alternatív a helybiztosítás.Majd a kedves utas eldönti. Szerintem ez jó dolog.

2016. aug. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!