Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy j3 2016 mobilte...

Samsung galaxy j3 2016 mobiltelefon vélemények, tapasztalatok (pozitív, negatív) és mennyibe kerül? Több lent

Figyelt kérdés

Gondolkodom egy ilyen telefonon felkeltette az érdeklődésem

(9.-es vagyok)


2019. febr. 6. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Pozitívum:

-Szép képeket lehet vele csinálni


Negatívumok:

-majdnem 3 éves modell létére képesek érte elkérni 35-40000 forintot, ami szerintem már pofátlanság

-Android 5.1 fut rajta, tehát 4 főverzióval le van maradva

-A 8 GB tárhely, melynek több, mint felét elfoglalják a rendszerfájlok, nevetségesen kevés

-Lassú, állandóan szaggat, még egy 2D-s játéknál is


Én a helyedben nem venném meg.

2019. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyibe kerül?

Ha ki tudtad írni a kérdést akkor a keresőt is próbáld meg használni, mert ha azt nem tudod akkor nem való neked telefon.

2019. febr. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

utolsó!! képzeld utananéztem, csak hogy ott annyi volt a vélemény hogy ,,jajj de jó teló, ez a legjobb''. haveromnak is az van, eddig elvileg nem volt vele semmi baj.

Még jöhetnek vele kapcsolatban tanácok, vélemény/tapasztalat:)

2019. febr. 7. 17:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Ami megtetszett ma: Huawei y7 2018. Szerintetek érdemes 60e-ért megvenni?? Nagyon jól utánanéztem, de azért itt is megkérdem inkább.
2019. febr. 7. 20:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Ennél a Huawei-nél ennyi pénzért vannak jobb telefonok is, bár elég jók a vélemények róla! Ettől függetlenül én az alábbi telefont venném (processzor, akku, kijelző tekintetében is jobb):


[link]


Azért nem Xiaomi-t írtam, mert úgy is a legtöbben azt ajánlgatják, meg nekem épp ilyen telefonom van és egyáltalán nem rossz!

2019. febr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!