Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meizu X8 megèri az árát?

Meizu X8 megèri az árát?

Figyelt kérdés
2019. febr. 8. 16:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Mennyire jó telefonon?
2019. febr. 8. 16:14
 2/4 A kérdező kommentje:
Valaki írjon már
2019. febr. 8. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem rosszból írom, de nyilván azért nem kapsz gyors választ, mert nem hiszem, hogy túl sokan használnák egy ilyen nem túl ismert márka néhány hónapja megjelent típusát. Én se ismerem ezt a típust, de több Meizu-m is volt már, most is azt használok, és eddig egyikben se csalódtam. A leírását megnéztem, azok alapján az Eustock-os árak nagyjából reálisak (4/64-es 70 ezer, a 6/128-as 80 ezer), annyinál egyik se ér többet. Plusz ha nem zavar a notch, a nem túl nagy akku és hogy nem bővíthető (bár ez is felhasználói szokásoktól függ, hogy kinek probléma) illetve az NFC és az FM rádió hiánya, akkor még jó vétel is lehet! Amúgy nagy általánosságban jók a Meizu telefonok, de márkán belül is előfordulhatnak jobb és rosszabb típusok! Én most egy M6 Note-ot használok, de még csak 2 hete, szóval erről hosszútávú tapasztalatom nincs, de volt M3 Note-om, M5-öm, azokkal nem volt gondom.
2019. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is más fajta Meizu-m van. Mindenben elégedett vagyok, kivéve, hogy az OTP direct alkalmazás rootoltnak érzékeli, pedig érintetlen a szoftver. Más gondom sosem volt vele.
2019. febr. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!