Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri vajon négyszer annyit...

Megéri vajon négyszer annyit költeni rá?

Figyelt kérdés
Végre sikerült összegyűjteni a kis pénzemet egy Meizu M3 Note-ra. Jelen állás szerint nyáron el tudok kezdeni melózni, és akkor beleférne egy iPhone 6S Plus is. De a kérdésem az, hogy Megéri vajon az a "röpke" plussz 200 ezer?

2016. máj. 28. 08:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2016. máj. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán, a lányokról lecsúszik a bugyi, ha alma van a telefonodon. Lol.
2016. máj. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 MZ.per.X ***** válasza:
100%
Mondjuk a nyáron kezdek melózni mondatból nekem nem az jön le hogy megérné :D
2016. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Te döntsd el, hogy egy egész nyár alatt összekuporgatott pénzből jó üzlet-e mindössze egy nyomorult telefont venni, csak mert menő... ha nem kell másra, vegyél. Én a helyedben eltenném, takarékoskodnék, elmennék belőle valahova nyaralni a haverokkal, de nyilván mindenki másra vágyik.
2016. máj. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, az emberek egy jelentős része - például a kérdező - nincs tisztában a "megéri" ige jelentésével.
2016. máj. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
És vajon ki tudod használni, vagy csak játszol rajta, meg a facebook-ot nyomogatod. Egyik tapifon se éri meg az árát, csak szólok.
2016. máj. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
56%
Nettó 350-et keresek hoavonta és én sem érzem úgy hogy megérné, pedig még maradna a fizuból 150, amit sokan alapból nem keresnek meg csak mondjuk 2 hónap alatt.
2016. máj. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy ájfón akár 8x annyit is megér! Bizony, nekem elhiheted! Csak a hüjék elégednének meg egy Mejzuval, mikor dolgozhatnának egész nyáron is egy ájfónért
2016. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri. Nekem van ismerősöm aki egybe nem, csak hitelre tudta megvenni. Akkor megéri.
2016. máj. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem zavar a rendszer bosszantó zártsága, hogy csak ITunes programmal tehetsz rá bármit, a Bluetooth nem kommunikál más gyártók telefonjaival, internetről nem tölthetsz le vele semmit, hajlandó vagy online videókat és zenéket hallgatni akkor igen. Amúgy nagyon stabil az egész telefon, nem laggol, nem fagy le. Én magam rühellem az iPhone-okat a fent felsorolt hátrányok miatt.
2016. máj. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!