Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Olyen (drágább) droid telefon, ami az első érintésre reagál másfél éves korában is (nem kell kétszer hozzáérni) van már? Vagy ez csak a nagyon kötött iPhone-ok kiváltsága?

A mostani mobilom (másfél éve zászlóshajó volt, még most is szuper) egy dologban nem a legjobb: néha mintha kétszer kellene hozzáérni az adott "gombhoz" avégett, hogy reagáljon az utasításra. Minden másban imádom!

febr. 10. 13:12  Privát üzenet  

A válaszok

Úristen. Miért nincs egy normális iphone od?

Ez így a kőkorszak.

De azért a wc-t használtok?

A válasz 43%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont febr. 10. 13:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jajj most nagyon beszótá'! Még a végén komolyan veszem egy 32 %-os önjelölt trollocska humorosnak csúfolt "véleményét".

Ja, nem.

# 2/9Időpont febr. 10. 13:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Többieknek: azért ti még írhattok, szívesen olvasom azon felhasználók használható hozzászólásait, akik képesek szellemileg eljutni a kérdés leírásáig is! ;)

# 3/9Időpont febr. 10. 13:46 Privát üzenet
És gariba nem javították az érintő hibát?

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont febr. 10. 14:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ez nem hiba. :) Úgy vettem észre, hogy más droid mobilok is ilyen nehezebben működő, néha dupla nyomásra reagálóak egy-másfél év után. Ezért keresnék olyat (lehet kínai is, mindegy), melynél valóban(!) egyetlen érintésre végrehajtja az utasítást.

# 5/9Időpont febr. 10. 17:34 Privát üzenet

Nekem már vagy 10 mobilom volt, ezt vettem csak újként boltból, a régiekhez mindig használtan jutottam.

Soha nem találkoztam még hasonló hibával, mint a miről te írsz.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont febr. 10. 17:44 Privát üzenet

2 sorban ellen tudsz mondani magadnak.

Erre se mindenki képes

A válaszíró 32%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont febr. 10. 17:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Továbbra sem mondtam magamnak ellent, hiába próbálnál meg fogást találni rajtam.

Hozzászóló kijelző hibát említett, mire világosan, érthetően (neked ezek szerint nem) leírtam, hogy ez nem hiba. Ez valamiféle software-es optimalizálatlanság lesz (lásd leírás).

Ezért keresek olyan droid telefont, mely (tutibiztosan) nem csinál ilyeneket, hiszen minden szempontból imádom a telefonomat (lásd leírás).

Magyarul Apple-ös megbízhatóságot keresek egy sokkal kötetlenebb droidos készülékben (lásd ezek után ez már magától értetődőnek illene lennie).

# 8/9Időpont febr. 10. 18:00 Privát üzenet

Az olcsó kategóriásokba is van ilyen👍😰

Navon T400@$ (2017 január) és T452esek vannak a családba,az érintőképernyő tökéletesen működik,akksi csere volt csak.

Lg K8 szintén.

Nem kell felesleges frissitésekkel,alkalmazásokkal teletömni ,annyi.

13 êves unokaöcsém is napi +4 órákat nyomja a Navonját.

A kijelző törés meg már más kérdés...

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/9Időpont febr. 10. 18:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
IPhone SE Szerintetek megkapja az iOS 13-as frissítés?
Megérné elcserélni Huawei P20-at egy IPhone 7 Plusra?
Mennyiért lehtne eladni egy 2018. 02-án vésárolt iphone 7-est?
Honnan tudom hogy az iphone ne legyen letiltva vasarlasnal?
Mennyire megbízhatóak iPhone X-re a hatlap védő üvegfóliák?
Ha veletlen töröltem egy fontos jegyzetet a jegyzetekből azt vissza lehet valahogy hozni? Iphone 7

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!