Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyen (drágább) droid telefon,...

Olyen (drágább) droid telefon, ami az első érintésre reagál másfél éves korában is (nem kell kétszer hozzáérni) van már? Vagy ez csak a nagyon kötött iPhone-ok kiváltsága?

Figyelt kérdés
A mostani mobilom (másfél éve zászlóshajó volt, még most is szuper) egy dologban nem a legjobb: néha mintha kétszer kellene hozzáérni az adott "gombhoz" avégett, hogy reagáljon az utasításra. Minden másban imádom!
2019. febr. 10. 13:12
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Úristen. Miért nincs egy normális iphone od?

Ez így a kőkorszak.

De azért a wc-t használtok?

2019. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jajj most nagyon beszótá'! Még a végén komolyan veszem egy 32 %-os önjelölt trollocska humorosnak csúfolt "véleményét".


Ja, nem.

2019. febr. 10. 13:43
 3/9 A kérdező kommentje:
Többieknek: azért ti még írhattok, szívesen olvasom azon felhasználók használható hozzászólásait, akik képesek szellemileg eljutni a kérdés leírásáig is! ;)
2019. febr. 10. 13:46
 4/9 anonim ***** válasza:
És gariba nem javították az érintő hibát?
2019. febr. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ez nem hiba. :) Úgy vettem észre, hogy más droid mobilok is ilyen nehezebben működő, néha dupla nyomásra reagálóak egy-másfél év után. Ezért keresnék olyat (lehet kínai is, mindegy), melynél valóban(!) egyetlen érintésre végrehajtja az utasítást.
2019. febr. 10. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem már vagy 10 mobilom volt, ezt vettem csak újként boltból, a régiekhez mindig használtan jutottam.

Soha nem találkoztam még hasonló hibával, mint a miről te írsz.

2019. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 sorban ellen tudsz mondani magadnak.

Erre se mindenki képes

2019. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Továbbra sem mondtam magamnak ellent, hiába próbálnál meg fogást találni rajtam.


Hozzászóló kijelző hibát említett, mire világosan, érthetően (neked ezek szerint nem) leírtam, hogy ez nem hiba. Ez valamiféle software-es optimalizálatlanság lesz (lásd leírás).


Ezért keresek olyan droid telefont, mely (tutibiztosan) nem csinál ilyeneket, hiszen minden szempontból imádom a telefonomat (lásd leírás).


Magyarul Apple-ös megbízhatóságot keresek egy sokkal kötetlenebb droidos készülékben (lásd ezek után ez már magától értetődőnek illene lennie).

2019. febr. 10. 18:00
 9/9 anonim ***** válasza:

Az olcsó kategóriásokba is van ilyen👍😰

Navon T400@$ (2017 január) és T452esek vannak a családba,az érintőképernyő tökéletesen működik,akksi csere volt csak.

Lg K8 szintén.

Nem kell felesleges frissitésekkel,alkalmazásokkal teletömni ,annyi.

13 êves unokaöcsém is napi +4 órákat nyomja a Navonját.

A kijelző törés meg már más kérdés...

2019. febr. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!