Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem a telefonhoz OTG...

Vettem a telefonhoz OTG csatlakozót, hogy tudok kisebb gépes játékokat játszani rajta?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Vettem egy USB elosztót és egy OTG csatlakozót amivel tudom használni a billentyűzetet és az egeret telefonon.


Már elterveztem hogy játszok néhány játékkal vele de nem sikerült sajnos. Half lifeot, Stronghold Crusadert és még mást is kipróbáltam sajna egyiknél se fogadta el a billentyűzetet, egeret. Octopussal próbáltam még meg sok más keymapper appal, sajna azzal se sikerült.


Valami megoldás van még esetleg? Kisebb pc emulator?



2019. febr. 10. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azzal van a baj, hogy a szoftver gyártók nem tudják, hogy te ilyeneket szeretnél művelni.

Ha nem írják bele a szoftverbe hogy kezelje az OTG eszközöket, akkor nem fogja, akkor sem ha nagyon akarod.

2019. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze de én most nem arra gondoltam. Van e kisebb emulator vagy vmilyen app ami elindítaná a pcs játékokat touch control nélkül
2019. febr. 10. 16:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Pl a Half Life-ot el lehet indítani egy nagyon erős telefonon...

[link]

2019. febr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!