Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan adjam el a talafont?

Hogyan adjam el a talafont?

Figyelt kérdés
Kaptam egy telefont ingyen az előfizetésemhez, mert olyan régi előfizető vagyok. Mivel egy hete vettem új telefont, így amit kaptam, az felesleges. Elég jó telefonról van szó (Honor 10) és el szeretném adni, amíg szinte kicsomagolatlan és garanciális. Van ötletetek, hogy az ilyen új, bontatlan telefont hol tudnám viszonylag árában eladni?

2019. febr. 11. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Új árában a boltban veszek.
2019. febr. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%

1-es ez is uj te okos, fel sincs bontva es az uzlettol kapta.


Kerdezo siman eltudod adni add fel neten hirdetesbe, van ra garancialevel ott a datum mikor vetted at tehat latjak hogy vadi uj, ha ki sincs bontva es nincs hasznalva az is meglatszik. A hirdetesben leirod hogy ajandekba kaptad nem hasznaltad max kiprobalva lett, vadi uj. Nehany ezer forinttal add olcsobban es ugy tutira lesz vevoje.

2019. febr. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

Hiába új és bontatlan, ha közel azonos áron próbálja eladni, mint az eredeti bolti ára, egyértelmű, hogy a vevő inkább biztosra megy és a boltban vásárolja meg a telefon.


Tedd fel például hardverapróra, ott szerintem hamarabb megveszik, mint jófogásról és hasonló oldalakról.

2019. febr. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vidd ki az Ecseri-re.. vagy a Fény utcaira, ott is megveszik.
2019. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!