Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon tudja az...

Melyik telefon tudja az 5GHz-s wifit ezek közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Telefont szeretnék venni, de csak olyan felel meg ami tudja az 5.8GHz-s wifit (látja és tud hozzá csatlakozni). Ezekre a telefonokra lennék kíváncsi, hogy tudják-e :

Honor 10 lite

Huawei p smart 2019 (asszem ez igen, de nem biztos)

Samsung Galaxy a8 2018

Jaj, most egy Xiaomi mi a2 lite-om van, ő tudja ezt. És azért kell, mert a drón is 5Ghz-s wifin komunikál, és fontos hogy tudjam irányítani vele.



#telefon #drón #5GHz wifi hálózat
2019. febr. 14. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Google: készülék neve, specs, minimális olvasni tudás és megtalálod nélkülünk is.
2019. febr. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Honor 10 Lite nem tudja, a másik kettő igen.
2019. febr. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

#1-es Azért kérdem itt, mert nem találtam rá a választ...

#2-es köszi, biztos? Mert nem lenne kellemes tévedni.

2019. febr. 14. 15:10
 4/13 anonim ***** válasza:
Mind a 3 támogatja a dual bandet (2,4, 5GHz).
2019. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"#2-es köszi, biztos? Mert nem lenne kellemes tévedni."

Díjmentesen elárulják ha megkérdezed vásárlás előtt.

De most segítek neked, elolvasom helyetted:


"Hozzánk tesztre az RNA-L21-es típusszámú Mate 10 Lite érkezett, ez a Dual SIM-es kialakítás. Jó tudni azt, hogy 2 nano SIM-et lehet behelyezni, ekkor viszont nem bővíthető memóriakártyával. Ha microSD-t is helyeznénk bele, csak egy SIM kártyát használhatunk. Az elsőszámú SIM kártya nyílással akár LTE Cat. 6. mobilinternet is elérhető, míg a második kártyával csak GSM és 2G hálózat érhető el.


WiFi-ből csak a 802.11b/g/n támogatott, nincs sem ac-s szabvány, sem 5 Ghz-es sáv támogatás, amely talán a negatívumok közé sorolható, bár érthető a Huawei részéről, hiszen így tudott jó ár/érték arányt tartani. Amit viszont nagyon sajnálunk, hogy nincs NFC sem a Mate 10 Lite-ban. Ez főleg az itthon is egyre inkább támogatott mobilfizetési szolgáltatás miatt kár, hiszen így ez a funkció nem lesz használható."


Forrás: [link]

2019. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#utolsó na te egyáltalán nem adtál választ a kérdésemre :D. Az, hogy vásárlás előtt díjmentesen megmondják, de ha lenne lehetségem nem itt kérdezném, bizonyos okok miatt erre nincs lehetőség. Tehát amire rájöttem: A Huawei p smart 2019 tudja az 5Ghz-t, a másik kettőben még nem vagyok biztos, de valószínűleg sajnos nem.
2019. febr. 14. 17:20
 7/13 anonim ***** válasza:
Amint írtam, mindhárom támogatja a Dual Bandet, de rám se hederíts.
2019. febr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szia, észrevettem, hogy írtál, de ebben nem vagyok biztos... Tudsz oldalt küldeni, a forrásokról?
2019. febr. 14. 19:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Minek tetted fel ide a kérdést, ha nem hiszel a válaszadóknak?
2019. febr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Leghitelesebb weboldal a mobil specifikációk eléréséhez:

[link]

2019. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!