Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rossz ötlet kínából telefont...

Rossz ötlet kínából telefont rendelni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik a Vivo Nex, de csak kinabol tudnam megrendelni. Mennyire jo otlet ez a kiszallitas, biztositas, kesobbi esetleges szerviz... szempontjabol?

2019. febr. 12. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Mi többet is hozattunk kínából, pár éve amikor még nem kellett semmi pluszt fizetni rá. De mindegyik tökéletes volt, meg még most is működnek hiba nélkül.

Csak egy ment tönkre mert leejtettem a fülemtől és ahogy utána kaptam még rosszabb volt mert úgy lecsaptam mint a labdát a betonra. Már van amelyik elmúlt 4 éves és hogy mia szerviz, nem ismerjük.

De ezt a Vivot nem ismerem.

2019. febr. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Kínából nem úgy kell telefont rendelni szerintem, hogy valaki szervizelhetőségben gondolkodik.

Úgy kell gondolkodni, hogy a hibaszázalék általában nem túl magas, azaz sokkal több esély van arra, hogy nem lesz gond.

Ha mégis, az a kisebb százalék és akkor így jártál.

Probléma?

Merj veszélyesen élni!

2019. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes, sok idő, amíg megérkezik és vámot is kell fizetni és az ügyintézés is időbe telik.

Olyan kínai webshopból érdemes rendelni, amelyik rendelkezik európai raktárral:

[link]

2019. febr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vagy rendeld az Amazon.de ről.

Max 10%-al drágább, de EU-ból jön, két három nap alatt és nincs rá vam+Áfarész, úgyhogy olcsóbb is a végén.

2019. febr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Pl. itt van :

[link]

2019. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!