Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Rossz ötlet kínából telefont rendelni?

Nagyon tetszik a Vivo Nex, de csak kinabol tudnam megrendelni. Mennyire jo otlet ez a kiszallitas, biztositas, kesobbi esetleges szerviz... szempontjabol?

Keress kérdéseket hasonló témákban: mobil, telefon, Kína

febr. 12. 18:18  Privát üzenet  

A válaszok

Mi többet is hozattunk kínából, pár éve amikor még nem kellett semmi pluszt fizetni rá. De mindegyik tökéletes volt, meg még most is működnek hiba nélkül.

Csak egy ment tönkre mert leejtettem a fülemtől és ahogy utána kaptam még rosszabb volt mert úgy lecsaptam mint a labdát a betonra. Már van amelyik elmúlt 4 éves és hogy mia szerviz, nem ismerjük.

De ezt a Vivot nem ismerem.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 12. 18:42 Privát üzenet

Kínából nem úgy kell telefont rendelni szerintem, hogy valaki szervizelhetőségben gondolkodik.

Úgy kell gondolkodni, hogy a hibaszázalék általában nem túl magas, azaz sokkal több esély van arra, hogy nem lesz gond.

Ha mégis, az a kisebb százalék és akkor így jártál.

Probléma?

Merj veszélyesen élni!

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 12. 19:05 Privát üzenet

Nem érdemes, sok idő, amíg megérkezik és vámot is kell fizetni és az ügyintézés is időbe telik.

Olyan kínai webshopból érdemes rendelni, amelyik rendelkezik európai raktárral:

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 12. 19:48 Privát üzenet

Vagy rendeld az Amazon.de ről.

Max 10%-al drágább, de EU-ból jön, két három nap alatt és nincs rá vam+Áfarész, úgyhogy olcsóbb is a végén.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 15. 12:24 Privát üzenet

Pl. itt van :

[link]

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 15. 12:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit gondoltok, jó ötlet telefont netről rendelni, sokkal olcsóbban mint az üzletekben?
Telefont szeretnék válaszolni 70e FT körül . Valami ötlet?
Melyik telefont vegyem meg? Samsung Galaxy J3 (J320) Dual SIM, vagy a Sony C Xperia Dual SIM C2305? Árban jelen pillanatban ez a kettő lenne megfelelő számomra (30-40ezer új...
Vodafone red. Minden hónapban megyek EU-n kívül. Nem használom a napijegyet, telefont sem. Ebben a hónapban viszont aktiváltak 5 napot is, nem értem miért. Horribilis lett a telefonszámla. Ötlet?
Szeretnék egy telefont de nem engedik, valami ötlet?
Kaptam egy telefont Lenovo s1 Lite elvileg kártya független nah most bele akarom rakni a 30 kártyát és mikor ujjra indítom egy 16 db karakterű kódot kér és nem tudom hogy a mi...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!