Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone SE beleesett a kádba...

Iphone SE beleesett a kádba és nincs szolgáltató valami ötlet?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete beleejtettem a kádba a telóm, teljesen kiszáradt elvittem szervízbe (igaz, sajnos nem Apple szervízbe) ott kitisztították de semmi.
2019. febr. 17. 19:17
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy sérült a SIM kártya. Próbáld meg másikkal, hátha működik.
2019. febr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ott kitisztították de semmi."


Esetleg elmesélték még, hogy károsodott a telefon, csak ezt az információt nem tartottad fontosnak ideírni?

2019. febr. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A SIM jó, mert a másik telefonom felismeri és tökéletes

Nem mondták, hogy károsodott annyit tettek hozzá hogy várjak vele hátha magától megjavul

2019. febr. 17. 20:03
 4/5 anonim ***** válasza:

"annyit tettek hozzá hogy várjak vele hátha magától megjavul"


Ami egyszer elkezdett rohadni, korrodálni, inkább csak tovább rohadni szokott.

Nem mondom, szervizben találkoztam olyan készülékekkel (TV stb.), amiben korábbi beázás nyomait fedeztem fel, de nem az volt a baja, vagyis nem okozott benne kárt.

De erre nem lehet alapozni, hanem a beázási esemény után azonnal áramtalanítani kell, szárítani, tisztítani, alaposan átnézni mindent.

2019. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áramtalanítani nem tudtam mert összefolyt a kép és ki is kapcsolt, rögtön áttöröltem és rizsbe raktam
2019. febr. 18. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!