Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

App store előfizetés lemondása?

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy van egy előfizetésem az app store ból de már váltottam telefont így nincs iPhone om és nem tudom hogy kell lemondani. Tudna valaki segíteni hogy hogyan kell lemondani? Előre köszi a segítséget!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Apple, iPhone, Android, Huawei

febr. 19. 20:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régi, előfizetés nélküli kártya Puk kódjának lekérdezése?
Miért van 4GB mobilnetem ha nem fizettem elő?
Szerintetek lehet kedvezményem a T-Com-nál, ha soha életemben nem voltam előfizető, viszont majdnem 20 éve ugyanaz a 30-as számom van meg?
A Google Pixel telefonokon ingyenes a play music, ami előfizetéses amúgy? (Tudom hülye kérdés de nem tudom)
Előfizetésnél is kell fizetnem az emelt díjas szolgáltatásért?
Telenornál 4 hónap után kiróttak Hello Data csomagnál ~1000 forintnyi "büntetést", mert csekken fizetem be a számlát (ez az e-komfort nem teljesítését jelenti, és azért). Ezentúl...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!