Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a teendő olyankor, ha...

Quatermain kérdése:

Mi a teendő olyankor, ha számlás vagy és feltöltenek a kártyádra 3000 Ft-ot, de nincsen szükséged rá?

Figyelt kérdés
Tévedésből töltötték fel, a bizonylat a birtokomba került az ellenérték kifizetése után. Megpróbáltam már átmozgatni párom kártyájára, amit levélben visszautasítottak jó 2 hét után, holott azt mondták van erre lehetőség és a bizonylat felmutatása után meg is csinálták elvileg, majd közölték, hogy 10 nap után rajta lesz az egyenleg, mint kiderült nem lett rajta, és el is utasították. Indoklás nem történt. Visszatudom igényelni az összeget?
2019. febr. 20. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy felhasználhatod mintha feltöltős lennél, azaz annyival kevesebb lesz a telefonszámlád. Visszaadni nem fogják.
2019. febr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És mindenképp fel tudod használni, max. fizetsz vele parkolást.
2019. febr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tévedésből vagy béna?

Azért ne a szolgàltató alkalmazkodjon már hozzád.

Megszívtad.

2019. febr. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

WTF!?

Na álljunk meg itt egy szóra. Hol volt az írva, hogy én töltöttem fel a saját telefonomat egyenleggel?


Ha nem volt világos, egy idegen személy töltötte fel tévedésből, más telefonszám helyett, aki 24 órán belül felvette velem a kapcsolatot és utána átadta nekem a bizonylatot én meg átadtam neki 3000 Ft-ot, így kompenzálva őt.

Eddig mindenki jól járt, csak még én nem lettem kompenzálva semmivel sem.


Nem tudom levásárolni, mert nincs szükségem a felsorolt dolgokra. A számlámra nem tudják átmozgatni, a párom kártyájára sem mozgatták át, miközben megígérték hogy 10 napon belül jóvá lesz írva. Vissza nem térítik.


Azt hiszem keresünk egy fogyasztóvédelmi törvényt erre, máshová már nem tudok folyamodni tényleg.

2019. febr. 21. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!