Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmin Note 4 telefon...

Xiaomi Redmin Note 4 telefon teljesen lelassult frissítés után, teendő?

Figyelt kérdés
nem hiszem, hogy az megoldás lenne, hogy mindig újrarakjuk a telefont a szükséges beállításokkal és programokkal, de kb. már a háttérképet kell bámulnom 5-6 másodpercig is, mire bejön egy kezdőképernyő, más megoldás nincs, minden frissítésnél újrarakni?
2019. jan. 11. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy olyan eljárás hogy rootolják a telefont, itt sok mindent meg lehet változtatni hogy jobb és gyorsabb legyen a telefon.
2019. jan. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát... minimális angoltudás és hozzáértés szükségeltetik ahhoz, hogy feltegyél rá egy normális androidot a gyári helyett (amit persze hogy lassítanak, most jött ki a redmi note 7, 3 generáció után már a gyártó is azt nyomja, hogy upgrade-elj), ha nem értesz abszolút semmit ezekhez, akkor inkább keres egy hozzáértő ismerőst, aki bevállalja, mert tönkre is mehet a telefon ha rosszul csinálod. Nekem note 3 van, gyári rendszer addig volt rajta, amíg el em hoztam a boltból.
2019. jan. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első körben root-old, és telepíts rá egy Link2Sd nevű programot (van több hasonló program is, de nekem ez vált be), amivel le tudsz törölni vagy tiltani háttérben futó felesleges alkalmazásokat és akkor hátha jobb lesz! Ha ez sem segít, akkor marad az, amit a 2-es válaszoló írt! A root-olás annyira nem bonyolult, én se vagyok egy telefonguru, mégis meg tudtam csinálni. Ha valami nem megy, fórumokon érdeklődj utána a dolgoknak (pl. Mobilaréna). Más ötletem nekem sincs.
2019. jan. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!