Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi idő alatt romlik el a...

Mennyi idő alatt romlik el a telefonotok?

Figyelt kérdés

Az én telefonom amugy egy samsung galaxy j5 (2016)-os az áprilisban lesz 3 éve hogy nálam van. Már egy jóideje szenvedek vele mert így az évek alatt egy minőségibb kamerára lenne szükségem valamint több tárhelyre. A napokban pedig elkezdett magától kikapcsolódni, bejött a kékháttér ha be akartam kapcsolni valamint még annyi kissebb problémája van amikhez már nem tudok hozzászokni.

Tehát a kérdésem annyi hogy nálatok mennyit bír ki egy telefon? Lelkiismer furdalásom van hogy csak 3 évet lehetett nálam ez a telefon de szerintem vannak emberek akiknél 1 évet se bír ki egyik másik.



2019. febr. 22. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

én mindegyiket eladtam 2 év után és tökéletes állapotban voltak.

Az első ájfonom a 3GS volt, ami még megvan. Itt figyel a polcon egy óra alkalmazás megy rajta. 9 éve gond nélkül működik. Pedig még egyszer egy vödör vízbe is beleejtettem.

2019. febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A gagyi kínai(bluboo), egy már 3 éve. Igaz aksit már cserélni kellett.
2019. febr. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az első okostelefonom nagyjából 2 és fél évet bírt, folyamatosan újraindult, ha mobilnetre volt csatlakozva, bár erre a telefonra telepítettem minden féle Custom Romokat is. Az azt követő telefonom 4 évig bírta, legtöbb alkalmazás lefagyott az első indításnál és mindig csak 2. indításra indultak el. Aztán elromlott benne a rezgőmotor és nem volt hangja a csengőhangnak ha hívtak, hiába állítottam legnagyobbra a hangerőt. A mostani telefonom még csak pár napos, de remélem egy 3-4 évig kibírja majd ez is.
2019. febr. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Wadmalac ***** válasza:

Előzőek is kiszolgálták a két évüket, utána jó állapotban adtam el őket. A mostani S8+ is lassan két éve fut, gond nélkül.


Nem tudom, ezt mennyire lehet elvárni a csúckategória alatti akármiknél.

Akkor szoktak kezdődni az igazi bajok ,amikor már nincs szoftverfrissítés, az olcsóbbaknál meg az ritkán van minimum két éven át.

Az akku zsákbamacska, de két-három év után már nem nevezhető gyári hibának a fáradás.

Egyéb harverelemek magas árketegóriás példányoknál nemigen tojnak be.

Még az LG G4-emben másfél év után meghalt a belső tárhely, bootloopban ragadt, garanciában kicserélték. Más gond azzal sem volt.


Ahogy nézem, átlagember xarrá töri vagy eláztatja őket árkategóriától függetlenül, mielőtt elromlana.

2019. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Samuktól még ez is szép ha eddig kibírja.
2019. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
Nem tudom, több ismerősömnek is van S6, S7, mindegyik teszi a dolgát mai napig szépen. Kivétel, mint írtam, aki összetörte.
2019. febr. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
Tudok olyat, aki a mai napig s3-at használ naviként... Semmi baja. Nővérem gyerekének az első s van, amit üt vág dobál, egy hibája van, hogy max 1 órát bír az akksija...
2019. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem tudok vigyázni a telefonjaimra, így nem sokáig vannak meg. A legutolsót azt 1 évesen vettem használtan és kb. ugyanannyi ideig is használtam, amikor sikerült úgy leejtenem, hogy utána már nem lett volna értelme javítattni. Egyébként semmi baja nem volt... A tesómnak van egy LG Leon-ja, amit a párjától örökölt. 4 éves, még akku sem volt cserélve benne, úgyhogy az üzemideje gyenge, de mivel már csak ébresztőóraként funkcionál, ez sem akkora gond. Néha a bekapcsológombja sz.rakszik, de ez könnyen orvosolható és utána egy darabig megint jó. Javítattni nem éri meg, mert az egész telefon nem ér annyit. A többi telefonunk ehhez képest még új, úgyhogy azokról nem tudok nyilatkozni.
2019. febr. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!