Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia okostelefonokról mi a...

Nokia okostelefonokról mi a véleményetek? Érdemes ilyet venni?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Nokia okostelefonokat szeretnél venni?
2019. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Régi snapdragonokat pakol nak bele kevés RAMmal nem igazán éri meg az arukat
2019. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első! Lángész vagy.
2019. febr. 23. 13:32
 4/7 qkker1 ***** válasza:
100%
Nekem Nokia 3-som van, tökéletesen bevált. /2110-es óta csak Nokiám volt/van/
2019. febr. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

Eljutottunk odáig, hogy ma már nem annyira sokat nyom a latba egy márkanév, mint régen.

Nem azt kell nézni ennél, hogy Nokia, mert ez a Nokia, nem az a Nokia, mint régen volt. Nem annyira egyedi, ők is beálltak egy pár éve az Androidos okostelefon gyártók közé.

Itt igazából azt kell nézni, hogy amilyen szolgáltatásokat használsz, arra pont jó. Gondolok itt, hogy NFC, vagy infra, vagy éppen kamera. Ha Android One, akkor csak emiatt kár, mert más gyártók is tudnak ilyen készülékeket adni.

2019. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem anno még klasszikus telefonban volt Nokia, és ha a minőségük okostelefonként is hozza azt a szintet, akkor nem lesz gond! Ráadásul ahogy néztem, például a Nokia 6.1 (2018) 4/64 GB ár-érték arányban nagyon jó!
2019. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megéri venni! Google partner, szóval frissítések terén az elsők között állnak.
2019. febr. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!