Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik op rendszer felel meg?

Melyik op rendszer felel meg?

Figyelt kérdés

Kifognak rajtam ezek az androidos rendszerek, és az Iphonokban lévő is, mit tegyek?

Valamilyen mindenképpen kellene, ami ilyen telefonos küyö, és nem tudom milyen van még, milen érintőképernyős telefonnak van még ilyen valamilyen másféle rendsere? tudom van az android, meg az apple. Hallottam ilyesmit hogy a BlackBArrynek volna ilyene vagy mi, de ti mit mondtok, milyen operációs rendszerek vannak még? melyik modellben található meg? Biztos van, mert annyira senkisem hülye, hogy ne legyen másféle pont, de még nem eléggé fejlettek, így kifognak rajtam ezek a kütyük még, de mindenképpen szeretnék egyet, ami annyira jó (nem a pénzen múlik a dolog, hanem a rendszeren).

Amúgy tetszenének ezek a kütyük, ha nem lennének ennyire gagyik még.


De melyik márka lehet az, amelyik megfelel?



2019. febr. 24. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ennél feljebb még nem tart a technologia. A Mars utazást még nem érdemes telefonon tervezni.
2019. febr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha programozni akarod, és akkora májer vagy, használj androidot csak terminal launcherrel. Nem fogsz benne csalódni.
2019. febr. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Operációs rendszer

Android(864)

Nincs(147)

Windows Phone(6)

iOS(36)

Blackberry OS(3)

Series 30(12)

KaiOS(3)

[link]

2019. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 repulo ***** válasza:
Szerva itt, op. rendszer csere ott?
2019. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 grafno ***** válasza:

Mitől lennének gagyik? Mi számít Önnek gagyinak?

Más rendszer nem igen van ami működik. Androidot lelehet tenni egyszerű nézetbe. Vagy marad a nagygombos Emporia.

2019. febr. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát én nem rég kerestem olyant, ami nem android, de a mostaniak közül csak az alma maradt, mert a Blackberry is eladta magát, és ma már csak androidjuk van.


Nekem az alma annyiban bejött, hogy annak ellenére, hogy soha sem volt ilyenem, elkezdtem használni, csatlakozik a kocsihoz minden további nélkül, stb. Az androidnál meg nem ismerte fel a kocsi rendszere. Illetve látta, hogy milyen telefon, de nem tudott vele tovább mit kezdeni.

2019. febr. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mi az ami kifog rajtad egy androidon, de ha még felhasználói szinten sem érted a működését, nem biztos hogy az oprendszerben van a hiba.. a "gagyi" kitételt pedig egyszerűen nem tudtam értelmezni.
2019. febr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Ha belegondoltok később ezek a cuccok mennyivel okosabbak és kezelhetőbbek lesznek? Mondjuk 100 év múlva milyen telefonok lesznek, ha azt nézed hogy 100 évvel ezelőtt milyenek voltak a maiakhoz képest!? :)

Nekem valamiért DEMO szint még ez, de ezek az újjabbakban vannak már egész jó kis funkciók, de még mindíg az a bajom, hogy kb 2 applikáció van, amit el tudok indítani, aminek van értelme. Ez lehet hogy csak nekem tűnt fel, de akkor is, érzem hogy csak a kezdet (én nem adtam volna ki ilyen verziókat) mert tudom hogy mire képes a mai technológia, ha megnézel pl egy komolyabb filmet, ami animációs, nem igaz hogy nem lehet már telefonokban, programokban, főleg játékokban olyan fejlődést látni, amilyenre igazán vágyik az ember. Eléggé fejletlen ez a gondolkozás mód, de legalább van mit várni, persze ez is csak a lelki szemeim előtt látom, hogy már a szuperfonommal játszogatok, itt 2119 ben :)

2019. febr. 24. 13:33
 9/10 A kérdező kommentje:
Amúgy, az Android rendszer is csak néhány éves, így nem a legprofibb állapotát mutatja még, de ez normális dolog, mert a gépek is régen olyan nagyok és gagyik voltak, hogy ez igazán fejlődésnek tűnik. Szóval várjuk a legújjabb fejleményeket, remélem lassan lesz már valami változás, fejlődés, amire úgy mindenki vágyik is, de ez akkor lesz igazán látható, ha már kifinomult, fejlett rendszerek lesznek ezek, de nagyon kíváncsi vagyok hogy milyenek is lesznek ezek tényleg olyan 100-200 év múlva. Bár csak lenne egy időgépem :)
2019. febr. 24. 13:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Leírnad hogy mire vágysz ?
2019. febr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!