Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

IPhone-ra hogy tudok mp3-at rakni?

A régi laptopomon simán csatlakoztattam az iPhone-t, megnyitottam az asztali iTunes-t, ott a Készülékemen fül alatt Zene menüpont és simán odahúztam, rámásolta.

Mióta új laptopom van, nem tudom odahúzni, piros karikát mutat áthúzva. (Nincs Spotify-om, és ezek a zenék iTunes-on sem vásárolhatók meg sajnos)

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, Apple, iTunes, Windows, laptop, zene, mp3

márc. 3. 12:07  Privát üzenet  

A válaszok

Olyat tudok, hogy egy alkalmazást letöltesz a telefonra, majd az alkalmazás tud másolni a telefonra bármit, de ezeket csak az alkalmazáson belül érheted el, viszont zenét is tud lejátszani.

Azt, hogy ez mennyivel rosszabb, mint az iPhone saját lejátszója, vagy mennyire felel meg igényeidnek, nem tudom.

FileBrowser az alkalmazás neve, felhőből lehet vele másolgatni, vagy a helyi hálózatot is látja, bár lehet hogy az ingyenes változat azt nem tudja, nem tudom.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 3. 12:50 Privát üzenet

fel kell oldani a telefon

illetve megbízhatónak kell megjelölni a számítógépet a telefonon

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 3. 18:35 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mentek a zöldek, de azt megcsináltam, kettes :( Ezek után csinálta ezt...

# 3/4Időpont márc. 5. 23:24 Privát üzenet

Remelem erthetoen magyarazom elxd

Szoval:

1. Belemesz a zenekbe - itunes mappa - itunes media - aztan valami olyasmi hogy automatikusan az itunesba bele rakja es ide kell bemasolnod a zeneket

2.Telod ossze csatlakoztatod a gepeddel

3. Az itunesban lesz egy olyan hogy a te telefonod (ha csatlakoztatva van a ketto), rakattintasz

4. Jobb also sarokban meg a szinkronizalasra kattintasz

5. Kesz

Orulok hogyha ez segitett, ha nem, van errol tutorial is a youtubon😁

# 4/4Időpont márc. 22. 15:02 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudok a gépemröl az iPhone-omra rakni képeket?
Iphone-ra hogyan tudok zenét rakni?
Vettem egy Iphone 6set és mikot el inditom azt írja hogy powered by android, hogy kell rá rakni az Iost? Vagy azt külön meg kell venni hozá?
Iphone Se telefonba bele lehet rakni iphone 5S kijelzőt?
Iphone SE-mre Windwos alapú gépről tudok Itunesra zenét rakni?
Ha Amerikából rendelek iPhone 6s+-t, akkor magyar kártyát bele tudok rakni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!