Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone-ra hogy tudok mp3-at...

IPhone-ra hogy tudok mp3-at rakni?

Figyelt kérdés

A régi laptopomon simán csatlakoztattam az iPhone-t, megnyitottam az asztali iTunes-t, ott a Készülékemen fül alatt Zene menüpont és simán odahúztam, rámásolta.

Mióta új laptopom van, nem tudom odahúzni, piros karikát mutat áthúzva. (Nincs Spotify-om, és ezek a zenék iTunes-on sem vásárolhatók meg sajnos)



2019. márc. 3. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Olyat tudok, hogy egy alkalmazást letöltesz a telefonra, majd az alkalmazás tud másolni a telefonra bármit, de ezeket csak az alkalmazáson belül érheted el, viszont zenét is tud lejátszani.

Azt, hogy ez mennyivel rosszabb, mint az iPhone saját lejátszója, vagy mennyire felel meg igényeidnek, nem tudom.

FileBrowser az alkalmazás neve, felhőből lehet vele másolgatni, vagy a helyi hálózatot is látja, bár lehet hogy az ingyenes változat azt nem tudja, nem tudom.

2019. márc. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fel kell oldani a telefon

illetve megbízhatónak kell megjelölni a számítógépet a telefonon

2019. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mentek a zöldek, de azt megcsináltam, kettes :( Ezek után csinálta ezt...
2019. márc. 5. 23:24
 4/4 anonim válasza:

Remelem erthetoen magyarazom elxd

Szoval:

1. Belemesz a zenekbe - itunes mappa - itunes media - aztan valami olyasmi hogy automatikusan az itunesba bele rakja es ide kell bemasolnod a zeneket

2.Telod ossze csatlakoztatod a gepeddel

3. Az itunesban lesz egy olyan hogy a te telefonod (ha csatlakoztatva van a ketto), rakattintasz

4. Jobb also sarokban meg a szinkronizalasra kattintasz

5. Kesz


Orulok hogyha ez segitett, ha nem, van errol tutorial is a youtubon😁

2019. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!