Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az androidosok miért szólják...

Az androidosok miért szólják le mindig az iphoneosokat?

Figyelt kérdés

Nálunk suliba is ez megy. Nincs olyan, hogy ne szólnák le, hogy én iphone-t használok. Vagy csak nézzük a magyar tech csatornákat pls Anoniminch, akinek rendes csatornája van az idióta komment szekciójából. Vagy pl itt a gyk.

De ez nem csak a telefonoknál van így. Ebben az országban, ha valakinek valami nem tetszik az csak egy kalap sz---r lehet és akinek tetszik az egy utolsó re...ált h...lye f..sz lehet csak. Lehet vitatkozni, de ez így van. Erre van élő példa is nem egy, akik életükben nem fogtak iphone-t a kezükben 10 percnél tovább, de egy sz....r, mert papíron gyengébb a hardverileg. Én amit nem tudok nem szólom le. Ha így lenne, akkor pl sosem kezdtem volna el lolozni vagy animét nézni, nem szeretném a rock zenét etc...

Aki leszólja az ios-t az elmondaná, hogy ezzel mégis mit szeretne elérni?



2019. márc. 4. 16:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
75%
Az első mondatodban benne van a válasz. A suliban ez megy. Teljesen mindegy, hogy mid van, a többi szar :D
2019. márc. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
49%

Uganazért szóljak le az androidosok az iphonosokat amiért az iphonosok szólják le az androidosokat .

De az tény hogy az iphon egy túlárazott telefon.

Androidom van nekem de ha lenne iphonom akkor is ez lenne a véleményem

2019. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%
Mert irigyek. A leszólóknak 50 ezres androidos hulladékaik vannak, míg a legolcsóbb iPhone 150 ezernél kezdődik.
2019. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

"de ha lenne iphonom"


De nincs.

2019. márc. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Ezt nehezen tudom elképzelni...tehát nyomkodod a telefonod a suliban majd egyszer csak odalép hozzád valaki és elkezdi fikázni a telefonod?
2019. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%

Meg lehetne fordítani a kérdést, ugyanis én meg pont az ellenkezőjére látok példát a saját környezetemben.


Ha Android-od van, akkor csak egy iPhone után sóvárgó, csóró gyökér vagy, ellenben ha iOS-t használsz, akkor te vagy az Isten!


Szerintem ez egyéntől függő!

Én a magam részéről azt látom, hogy alapvetően az iOS egy teljesen zárt rendszer, aminek a gyári beállításain, hogy így mondjam, nem tudsz változtatni. Amit ott Cupertino-ban kigondoltak, az úgy van és kész. És részben emiatt a zártság miatt is, de van egy alapvető fix stabilitása az iOS-nek, amit az egyszerű user nem tud kikezdeni.

Egy Android-ot, mint nyílt platformot, sokkal könnyebben meg tudsz buherálni. Tehetsz rá egy tonnányi külső alkalmazást, egy teljesen más launcher-t, rootolhatod, szóval össze-vissza módosíthatod egy iPhone-hoz képest, aminek viszont megvan az a hátránya is, hogy a hozzá nem értő felhasználó jól elb.szhatja az egész rendszert is és akkor persze, hogy az Android a hibás.


Másrészről: az újabb iPhone modellek szinte mind 300+ ezer Ft-ról indulnak. Míg egy Android-ot futtató mobilt akár ennek a tizedéért is megvehetsz. Nyilván ésszerűtlen olyan szintű tudást és felhasználói élményt várni egy 33 000 Ft-os telefontól, amit egy 330 000 Ft-os telefon is tud, csak sajnos itt is bejön az, hogy sajnos sok elfogult és/vagy laikus ember viszont pont ezt várja és akkor megint csalódik és akkor persze megint az Android a hibás.


Lehetne ezt sokáig ragozni, de szerintem itt általában a felhasználó nézeteitől függ az egész, amit pedig nagyban befolyásol az, hogy milyen környezetben tölti a mindnenapjait!

2019. márc. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

"330 000 Ft-os telefon is tud, "


Bocsánat, ide az "is" szó nem kell, valamiért bent maradt! :)

2019. márc. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Egy olyan gyerek van, aki csak úgy elkezdi. De ő olyan, hogy beleköt az élő fába is.

Irigységnek nem mondanám tőle, mivel 120k-s telója van, szóval, ha akart volna akkor Iphone-t vesz.

Meg nekem is viszonylag régi iphone-nom van, amit használtan olcsón megkaphatsz. Szerintem az ilyen beszólások mögött álltalában a rosszindulat és az előítéletesség áll, mintsem az irigység.

2019. márc. 4. 17:57
 9/18 anonim ***** válasza:
18%

"Irigységnek nem mondanám tőle, mivel 120k-s telója van, szóval, ha akart volna akkor Iphone-t vesz."


Nem, ennyiért nem vett volna iPhonet, legfeljebb használtan.

2019. márc. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

"Nem, ennyiért nem vett volna iPhonet, legfeljebb használtan."


Pedig de, vehetett volna. 6S 100.000 Ft környékén van, a 7 140-150.000 Ft körül. Nem kell rögtön a legdrágább- legújabb XS Maxra gondolni.

2019. márc. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!