Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
skateboard nevű felhasználó kérdése:

Samsung galaxy s9 64 gb vélemény? corall blue

2-2,5 talán 3 évre tervezek telefont vásárolni, az iphone 6s-t szeretném cserélni

a budget kb 150 ezer ft

Keress kérdéseket hasonló témákban: Samsung, Galaxy, okostelefon, iPhone, okos, telefon, csere, eladó, corall blue, Samsung Galaxy S9

márc. 4. 21:46  Privát üzenet  

A válaszok
Én is ugyan így voltam vele mint te rá beszéltek a boltban pluszban a Samsungra 2 hét múlva minden erővel szabadultam volna tőle

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 4. 21:58 Privát üzenet
S10E-t nézted? Olyan, mint más márkáknál a lite verzió, de kifejezetten erősre sikerült szerintem.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 4. 22:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem

# 3/5Időpont márc. 4. 22:59 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nincsen s10e re pénzem, max 150k szeretnek költeni, az s10e is 250k felett van

# 4/5Időpont márc. 4. 23:01 Privát üzenet
Wadmalac nevű felhasználó válasza:

"Én is ugyan így voltam vele mint te rá beszéltek a boltban pluszban a Samsungra 2 hét múlva minden erővel szabadultam volna tőle"

S9-től?

Na ne.

Valami alsó-közép kategóriás vacak alapján ítélni nagyon rossz viszonyítás.

Mintha azt mondanád, ne, ne vegyél Opel Amperát, xar, mert egyszer volt egy 1.0-s corsám és az xar volt.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 5. 08:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung Galaxy J6+ vélemények?
Huawei Mate 20 Pro vagy Samsung Galaxy Note 9?
Samsung Galaxy a3 2016os telefonom beleesett a vízbe, és csak addig kapcsol be amíg kiírja, hogy Samsung Galaxy a3 azután újra indul. Mit tegyek? Ha szervízbe kell vinni mennyibe...
A fülhallgatóm a telefonomra (Samsung G. A5) csatlakoztatva csak egyik részen működik, de más telefonokon vagy laptopon mindkettő működik, mi lehet a probléma?
Samsung Galaxy A7 (2018) kamera vélemények?
Használtan megèri Samsung galaxy s8 80 ezèrt?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!