Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek maximum...

Drake13 kérdése:

Milyen telefont vegyek maximum 170 ezer Ft-ig?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Samsung Galaxy A5 2016 kevésbé boldog tulajdonosa vagyok, és úgy érzem, hogy eljött az idő a váltáshoz. Szeretnék egy olyan készüléket vásárolni, ami időt álló, kibír 2 napot használat mellett töltés nélkül (Lényeg, hogy ne úgy essek haza a második napon, hogy 2%-on van), és ami nem fog fél év után lelassulni a fenébe! A keretem rá 160-170 ezer Ft! Vessetek meg, de én nem szívlelem az újabb kínai brandeket (Xiaomi, Redmi stb.), én szívesebben maradnék a Samsungál vagy még a Huawei jön szóba. Ezt a kettő készüléket néztem ki, mit gondoltok róluk? (Előny, ha van személyes tapasztalatotok velük!) Természetesen más opciókat is szívesen meghallgatok az adott kategórián belül!


[link]


[link]



2019. márc. 8. 19:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%

Én az elvárt akku idő végett a Xiaomi Mi A2 lite-ot ajánlom figyelmedbe. Simán megy 2 napot egy töltéssel.

Nekem is ez van most, persze nem egy csúcs készülék, de a mindennapi használatra elegendő. Személy szerint 100 százalékban elégedett vagyok vele.

2019. márc. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én egy Honor V20 tulajdonosa vagyok. Tokéletesen működik, üzemideje szuper, és ha power bankot is viszek mellé, akkor még kifogasolhatatlan.
2019. márc. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Ha van neki egy 170-es keret, akkor ne egy 55k-s telefont ajánlgass már neki...

Talán ennyiért már van Oneplus 6T is. Huawei p20, Xiaomi mi8.

2019. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mind kettő jó telefon ,
2019. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én, jelenleg a OnePlus 6T-t tudom javasolni, de ha vársz, akkor a Xiaomi Mi 9 Global példányát.
2019. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy mindenki ezeket a Xiaomikat hypolja, de leírtam, hogy azokat annyira nem részesítem előnyben. Ennek ellenére köszönöm az eddigi válaszokat!
2019. márc. 8. 23:19
 7/16 anonim ***** válasza:
Ėn nem tudnėk vålasztani mert mind mėret telefon jó,mind mėret telefont låtam probåltam az üzletekbe .
2019. márc. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
20%

"Értem én, hogy mindenki ezeket a Xiaomikat hypolja, de leírtam, hogy azokat annyira nem részesítem előnyben."

Ez ne hype, csak válasz a kérdésedre. Attól még ez tény, akárhogy is nézed.

Amúgy fura, a Huawei az hype? Samsung az nem hype? Na mindegy.

2019. márc. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Guess what? Bocs, ez a kifejezés jutott eszembe először mégpedig annak kapcsán, hogy kínai telefonokat nem részesítesz előnyben. A Huawei is az, csak azért akadtam fenn ezen.

Sry, lényegre térve. S9+ jó választás, de ne számolj vele két nap üzemidőt. P20 Pro sem rossz választás, de hiába a 4000mAh akksiméret, én ennél sem bíznék meg a stabil 2 nap üzemidőben. Én tulajdonképpen egyik telefonnál sem bízok meg a 2 nap üzemidőben, mivel pont az akksi az, amibe szándékosan nem invesztálnak bele, nem fejlesztik, nem találnak ki más technológián alapuló megoldásokat a jelenlegi li-ion/li-pol akksik helyett. Csak a mAh érték tologatása megy, pedig létezik grafén is, ami rendkívül sokoldalú anyag és akksifejlesztéshez is fel lehetne használni.

Én egy S9-et nyúzok igazából, nem tudom ez mennyire lehet releváns, de meg vagyok vele elégedve. Ha nem 0-100-ig használom az akksit, hanem 40-95% között tartom, akkor azért 2x kell töltenem naponta, de elég 1x is, ki lehet úgy is húzni, csak akkor az első töltés után 40% ala kell engednem. Ha 15-100% között tartod vagy 0-100% között, akkor meg szerintem max másfél napot bírna ki. Az S9+ elvileg jobb üzemidővel rendelkezik, annál nagyobb is az akksi, de cserébe nagyobb a kijelző és +1 kameramodul, illetve +2GB RAM van. Valamivel jobb csak az üzemideje az S9-nél. Ismerősömnek is ez van, nem jön ki neki a 2nap. Arra a P20 Pro esélyesebb.

De van itt még Honor Play, Honor 10 és Honor V20 is (Huawei almárka).

2019. márc. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
# 9: hagyjad, az ilyen márkabolondokat nem lehet megérteni, bárhogy is magyarázza neki az ember.
2019. márc. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!