Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Maximum 200 000 Ft-ig milyen...

Maximum 200 000 Ft-ig milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy ne legyen túl kicsi, de túl nagy se a kijelző, például egy 4.7" tökéletes lenne. Jó üzemidő, jó kamera, és időtállóság.

2018. szept. 15. 14:11
 1/8 anonim válasza:
0%

200 000 Ft-ból olyat veszel amilyet akarsz :P

Én a Huawei MateRS-t tudnám ajánlani

2018. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

iPhone 8.

Pont ebben a méretben van, jó a kamerája és árban is kb. 200E Ft körül kapható (nem sufniGSM boltból).

Akkumulátora miatt, azért érdemes egy hordozható töltőt vinni, ha egy nap alatt, gyakran használod.

2018. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S9 / S9+.
2018. szept. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. és a 3. válaszoló el se olvasta a kérdést...

Kérdező:

XZ2 Compact, kicsit nagyobb de szerintem még tűrhető.

A kamera jelentősen jobb az XZ1C-nél szóval már bőven ajánlható kategória.

A fent említett iPhone 8-t csak sufniból kapod meg 200K-ért...

Jó telefon az is, de ha Android kell igazából nincs nagyon választásod.Még talán a Pixel 2 de az sem 2 Ft, mondjuk akkor a piac legjobb kameráját kapod, a leggyorsabban frissülő Androidos telefonját.

2018. szept. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Látom pont volt a héten valahol egy akció az iPhone 8-nál, most meg + 20E ft-ba kerül, nem sufniGSM helyeken (pl. Media Markt, Aqua, stb).

4,7" pont azt a méret, amiben nincs túl sok okostelefon, 5", 5,5" vagy afelettiek az elterjedtebbek. Na azokból van bőven 200E Ft alatt, jó hosszú időre a mostani flasgip killerst tudom ajánlani, pl. Xiaomi Mi 8: felső kategóriában lévő SoC, infra alapú arcfeloldás, NOTCH, 6 vagy 8 GB RAM (bár utóbbi, tudtommal még nem kapható Magyarországon), gyors UFS flash tárhely. A belső tárhelye viszont nem bővíthető, nincs benne Jack, illetve az akksija és olyan, hogy azért érdemes hordozható töltőt magaddal vinni. A mérete meg 6,2".... .

2018. szept. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sok telefont tudnék ajánlani, egészen az utolsó pontig. Ugyanis az időtállóság terén az Apple verhetetlen. Úgyhogy iPhone 8/7 plus

árukeresőbe írd be, és megtalálod a legjobb ajánlatokat

2018. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor maradjon csak az S9...
2018. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igazából én is úgy gondolom, hogy az iPhone 8 lenne a megfelelő választás. Köszönöm a válaszokat!
2018. szept. 17. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!