Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy A7 vagy Samsung...

Samsung Galaxy A7 vagy Samsung Galaxy A6+?

Figyelt kérdés

Ebben a két modellben gondolkodom de nagyon nehéz választani, mert ami az egyikben megvan, az a másikból hiányzik vagy csak szimplán nagyon más. Elsődleges szempont a hangerő tisztasága és erőssége zenehallgatás közben.


Ha van valaki, aki esetleg egyik-másik modellel rendelkezik és leírná a tapasztalatait, azt nagyon megköszönném.


2019. márc. 11. 19:09
 1/1 anonim válasza:

A7(2018)_ Fél éve használom, nekem bevállt, imádom..szeretem:D

Előnyei..(nekem)

-nagy, gyönyörű képernyő, A valerian és az ezer bolygó vároda brutál volt ezen :D

-hangzása olyan tompa de elmegy

-normál használatnál 1,5 napig nem kell tölteni

-szép

-gyönyörű képek..ha ilyet veszel használd ki a napsütést :D

Hátrány..

-az üveg borítás nem a legstrapabíróbb, 4 naposan sikerült úgy leejtenem, hogy elől-hátul megrepedt(de isten áldja a gyári garanciát:D)

-nagyon tud retkelődni a az egész, az üveg miatt

Remélem tudtam segíteni!


Egyébként, szerintem az a6 közte van a legpocsékabb telefonok között..ha ez számít ne vedd meeeg!:)

2019. ápr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!