Mi lehet ez a zene?

Figyelt kérdés

Kb. 1 vagy fél hónappal ezelőtt láttam egy edit-et aminél az alatta lévő zene különösen megtetszett. Be likeoltam és lementettem, viszont nem tudom a szám címét. Shazam nem ismeri fel mert a zene kicsit meglett vágva ezért arra gondoltam, hogy megkérdem a barátaimat, hátha felismerik a számot. Csak az a baj, hogy most nem találom a mentett dolgoknál a videót és nem értem miért. Még mikor megvolt megkérdeztem mi a cím, de a tulajdonosa nem válaszolt. Esetleg valahogy visszatudnám nézni a legutóbbi tevékenységeimet vagy, hogy miket likeoltam, vagy azt a videót törölték? Ha esetleg nincs rá esély, hogy megtaláltam akkor kb. itt van amire emlékszem a zenéből :


Valami rap vagy trap (pontosan nemtudom) lehetett a műfaja és a dropnál a férfi számokat mondott. Ha jól emlékszem volt 5-ös 7-es és 9-es, vagy esetleg egybe mondta ha jól tudom:57 vagy 95.... És valami olyat is mondott, hogy "turn the lights-"



A válaszokat előre is köszönöm!! :)



2019. márc. 11. 19:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!