Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s+ vagy samsung...

Iphone 6s+ vagy samsung galaxy s8?

Figyelt kérdés
Jelen pillanatban egy rosegold iphone 6s em van. Ez a ceges telefonom 3. Eve nagyon szeretem, es most kapunk megegyet. A felhozatalbol, ez a ket telefon ami szimpatikus. Igy 2019 brn melyiket valssztanaatok?
2019. márc. 14. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:
S8,de újabb iPhone nincs? Ha szereted az iOS-t, én maradnék, de a 6s azért már nagyon régi. (én most váltottam 8-ra, érezhető a különbség).
2019. márc. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs. :( az ujabb ami valaszthato az a SE de az nekem picike
2019. márc. 14. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is 6s-em van, annyira szeretem, és megszoktam már, hogy tuti ismét az iphonet választanám. A páromnak samsungja van, fél éves, és már jóval lassabb, mint amilyen új korában volt, az enyém viszont még most is gyors, pedig idősebb.
2019. márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!