Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen Huawei készüléket...

Milyen Huawei készüléket ajánlanátok használtan max.55ezer forintért?

Figyelt kérdés
Nem én vagyok a vásárló, én csak segítek neki telefont találni. Tárhelyből akár a 16gb is elég, aksi haladja meg a 3000mAh-t, ramból meg azért legyen 3-4gb. A kamerája lenne picit fontosabb hogy jó legyen. Szerintetek?

2019. márc. 16. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért már teljesen újat is tudna venni.

Eustocknál a REdmi note 5 most 47900 ft , plusz 990ft házhozszállítás.

3/32 GB, 5,99 ", 4000 mAh akku.

2019. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tárhelyből a 16 GB nem elég.

Az Android OS, a rajta lévő app-ok az idő múlásával, több tárhelyet igényelnek. Hasonló a gond az iOS-nél is (csak ott, eleve nem bővíthető az iPhone-k tárhelye), emiatt sincs 16 GB-os tárhelyű iPhone (egy jó lépés volt, több éve).

Xiaomi A2: [link]

Előnyök:

4 GB RAM

64 GB belső tárhely

Android One: Stock Android és már megkapta a Pie (9-es) verziót is (és még kapni fog egy - két másik frissítést is, ha minden igaz).

Hátrányok:

pont 3000mAh az aksija

nincs jack

nem bővíthető a memóriája, bár a 64 GB belső tárhely és némi felhőbe való szinkronizálás ez megoldja.

ASUS ZenFone Max Pro (M1):

55E Ft az Emagról és ahogy látom, ezzel nem lesz gond.

Ilyen képeket készít:

[link]

5000 mAh az aksija, ami eléggé combos tud lenni. Ez mindenféleképpen előny.

Motorola Moto G5S Plus is kapható ennyi pénzért. Árához képest, jó készülék.

Lehet választani - remélem tudtam segíteni.

2019. márc. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egy Meizu M6 Note is jobb lenne egy használt Huawei-nél. Most 40 ezer az Edigital-nál, ebben az árkategóriában nagyon jó vétel: 3/32 GB, 5.5'-os Fullhd kijelző, 4000 mAh-s akku (10 óra körüli kijelzőidő), fémház stb. Érdemes számításba venni!
2019. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!