Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s10 vs huawei p30?

Samsung galaxy s10 vs huawei p30?

Figyelt kérdés

Szerintetek megeri varni a p30 ra?

Egy arban lesz a sima p30 az s10 el szolgaltatonal?


2019. márc. 16. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem nem éri. Az S10 jobb választás jelenleg. Főleg úgy, hogy az egyik meg sem jelent. Illetve a OneUI (samsungos kezelőfelület) letisztultabb és sokkal átláthatóbb, mint a huawei-é.


Az árát meg nem tudjuk.


én mindenképp a samu melett döntenék

2019. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem megéri rá várni, TAPASZTALATOM szerint a Huawei, sokkal megbízhatóbb. Az árat pedig még senki se tudja, nam vagyunk látnokok.
2019. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
S10
2019. márc. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazság szerint már a pontos árat kivéve gyakorlatilag mindent tudunk a P30-szériáról, így lényegében már most el tudod dönteni magadnak, hogy azok alapján, amiket tudni fog, érdemes-e várni rá:


[link]


[link]


Az árral kapcsolatban: nos igen, ez ugye mindig is egy érdekes kérdés.

Javítsatok ki, de ha jól tudom, az S10 ilyen 280 000 körül megy most a szolgáltatóknál.

Ennyibe szerintem biztos bele fog kerülni a P30 is. Olyan 250 000-nél lejjebb szerintem tuti nem fogja tenni az árat a Huawei.


Viszont, mivel hamarosan (március 26.) bejelentés, lehet érdemes lenne kivárni, hogy készülnek-e valamilyen előrendelői ajándékkal. Ugye a Samsung esetén a Galaxy Buds-ot kapták meg az előrendelők.

A P30-nál elvileg az lesz, mint a Mate 20 szériánál, mi szerint egy (továbbfejlesztett) Watch GT aktivitásmérő amolyan okosórát fognak kapni az előrendelők a telefon mellé. (A Pro-nál meg még vezeték nélküli töltőt is adni fognak.)

Most nem azért a 20 fillérért, de egy ilyen Watch GT is jelenleg ilyen 65-80 000 környékén megy. Lehet érdemes lenne kivárnod, aztán ha megtetszik, előrendelned! Ha pedig a Watch GT nem kell, egy kb. 50 000-ért mondjuk biztos, hogy meg tudsz tőle szabadulni, legalább annyival kevesebbe fog kerülni a mobil. Így pedig könnyen elképzelhető az a szituáció, hogy összességében akár olcsóbban hozzájutnál a P30-hoz, mint most az S10-hez!


Szóval a lényeg: ha annyira nem sürgős, akkor szerintem várd ki a hivatalos bejelentést és az alapján dönts, már nincs sok vissza! :)

2019. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó az s10, a flottámhoz 185.000.- ft.
2019. márc. 17. 07:08
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Én a feltöltőkártyás árat vettem alapnak, előfizetéssel persze olcsóbban kihozható akármelyik mobil.

Igazából csak az arányokat akartam szemléltetni, hogy én úgy gondolom, hogy kb. ugyanannyi lesz a P30 is, mint az S10.

2019. márc. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ment a zöld kéz. :)

Megvan az s10 közben, nagyon meg vagyok vele elégedve. Szerintem nem fogom megbánni. 😊

2019. márc. 17. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!