Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehet eladni egy...

Mennyiért lehet eladni egy Huawey P10-es telefont?

Figyelt kérdés
Egy éves. Teljesen jó állapotban van.

2019. márc. 21. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán nézd meg, mennyiért adják el a Hardverapron a többiek.
2019. márc. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
32%
Egy ezres.
2019. márc. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Függ az állapotától, ezalatt értem a fizikai állapotát (kívül) és az aksi állapotát, esetleg a töltőt. Amúgy nézd meg, hogy használtan általában mennyiért kel el.
2019. márc. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Hát ha y-nal írod, akkor semennyiért.
2019. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Örülj, hogy volt mibe belekötnöd! Az "y"!! Nem mozgok otthonosan a telefonok világában. Nem vagyok fiatal se már.De a válaszodról mérve biztosíthatlak, hogy több felsőfokú diplomám van, mint neked. Megkímélt a telefonom. Körbenéztem és azt láttam, hogy 40-50 ezer körül lehetne eladni. Attól többet ér sztem. Tényleg teljesen újszerű. Lehet el sem adom.
2019. márc. 22. 11:03
 6/10 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy több diplomád van. Viszont az is biztos hogy én többet keresek mint te.
2019. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:) :) na ez az amibe sosem lehetsz biztos... :) :) hogy kinek irogatsz :)
2019. márc. 22. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Oké, de te sem 😂

Külföldön dolgozok. Óránként nettó 313 € a fizetésem. Film és reklám színészként. Ha nehéz lenne átszámolni forintba akkor csak úgy mondom óránként 100.000 Ft.

2019. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja persze😂😂😂És ezért a pénzért csak reklámszínészkedsz, ugye? 🤣🤣Higgyem is el...Nem is szeretnék belegondolni, hogy mit kell tenned ezért a pénzért🤮🤮🤮, de egy biztos nem cserélnék veled. Magyarként külföldön már bocs, de ennyi pénzt nem tudsz keresni. Te egy hazudós nyikhaj senki vagy,aki a gyakorin próbálja magát reklámozni. Senkiházi...
2019. ápr. 1. 07:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok magyar 😁
2019. ápr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!