Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az igaz, hogy a Motorala jobb...

Az igaz, hogy a Motorala jobb mint az Iphone? Mindkettő amerikai.

Figyelt kérdés
2019. márc. 24. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Ebben erősen kételkedem, pedig nem vagyok Iphone fan.
2019. márc. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem a Sony is jobb mint az iphon. Én ezt a márkát valahogy nagyon semmibe nézem. Ha fizetnének se használnám. Aki szereti az használja nyugodtan. Kinek milyenek ugye az igényei. Szerintem ár érték arányban nagyon rossz döntés, sokkal olcsóbb telefonok is tudnak annyit mint az. Nem is a minőséget veszed meg annyi pénzért, inkább a márkáért fizetsz. Ez olyan mint a gyémánt, egy értéktelen kő, nem is nemes egyáltalán, sok más fajta kő árában jóval drágább lehetne, mivel értékesebb, csak ugye felkapott lett és a kereslet-kínálat törvénye....
2019. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne kérdezzél már gyökérségeket plez
2019. márc. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

"Mindkettő amerikai."

A Moto tulajdonosa a Lenovo, ami echte kínai cég. A szifonokat szintén Kínában szerelik össze, 3 db dél-koreai alkatrész kivételével kínai anyagokból.

2019. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Koplárovics Béci ***** válasza:

Motorola telefonom van. Nagyon szeretem, nagyon jó kis telefon, de azért a realitások talaján maradva nem "jobb", mint egy iPhone, de ár/érték arányban (az én használatom mellett) sokkal jobb.

És igen, már régóta a kínai Lenovo tulajdonában van. Annyira, hogy az indítókép is Lenovo-s.

2019. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Sony jobb??? Muhahahahaha! Az a Sony, ami minden teszten az utolsó helyeken végez??? :DDDDD Mindig kacagok a Sony telefontulajdonosokon, mert azt hiszik, hogy jó telefonjuk van. A Sony az aztán tényleg a telefonok legalja. Ezt nem én mondom, meg kell nézni a Sony szerviz Google oldalát, milyen vélemények vannak a Sony telefonokról. :)
2019. márc. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik motorola? Melyik iPhone?
2019. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!