Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » James Harden vagy Russell...

James Harden vagy Russell Westbrook a jobb?

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 21:22
 1/4 anonim válasza:

Westbrook atletikusabb, lepattanókban jobb

Harden jobb mezőnyszázalékkal dob

Westbrooknak több eladott labdája van de ez amiatt van hogy nála sokkal többet van a labda

2016. dec. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A statisztikai adatok kicsit mellémentek. :)

Full azonos mezőnyszázalékkal dobnak idén, karrierátlagban is csak triplákban van jelentősebb különbség Harden javára. Eladott labdája idén, meg tavaly is több van Hardennek mint Westbrooknak.

Harden egy mocskosul hatékony támadó játékos. Szinte csak triplából, és betörésből dolgozik, betegesen sok kiharcolt faulttal, odaáll a vonalra, onnan is tök jól dob, megvannak idén a gólpasszai is. Védekezésben viszont tök lyukas szerintem.

Westbrook nem ez a tipikus "matematikus" kosaras, mint Harden. Ő egy ilyen kis rozsomák. Beteges atlétikum, jól dob, de mellé jönnek a félelmetes energiájú betörések, amiből szintén jönnek a büntetők, gyorsindításokban meg szinte verhetetlen. Lepattanózásban is kiemelkedő, és amivel tényleg több mint Harden, az szerintem a védekezése.

All in all nagyon más típus a két srác, félelmetesen hasonló statisztikai mutatókkal, nekem a védekezés Westbrook felé billenti a szavazást. :)

2016. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gauldoth ***** válasza:
Szerintem Westbrook job. Tmadásban azt mondom hasonló hatékonyak, na de a védekezés meg Harden kapcsolata.... hát az legendás.
2016. dec. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mindketten nagyon jók de Westbrook Hardennél sokkal atletikusabb és többet zsákol (pedig 5 centivel alacsonyabb) valamint amíg Harden támadásban nagyon erős és kicsit gyengén védekezik Westbrook viszont sokkal kiegyensúlyozottabb
2017. jan. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!