Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki headset-tel telefonál,...

Aki headset-tel telefonál, nem érzi hülyén magát?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán járok Pesten, de először ledöbbentem, amikor megláttam egy fiatal nőt magában beszélgetni, meg röhögni a villamosmegállóban. Még meg is sajnáltam, szegény bolond, utána tűnt fel, hogy telefonál. Ugyanez történt később egy buszon is. Srác mutogat, dumál, néz felém, mosolyog, azt hittem, hozzám beszél, még kérdeztem is, hogy tessék?? Erre elfordul és dumál, mutogat tovább.

Ez szerintem annyira gáz, hogy lehet így telefonálni? Úgy néznek ki ezek az emberek, mint akik a diliházból szabadultak.



2019. márc. 25. 11:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Pesten nem gáz. Hozzászoktak az emberek már. Bárhol-bármikor megy a csevej, és nem nézik bolondnak az illetőt.
2019. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát én vidéki gyerek vagyok, ha jön felém egy nagyobb darab srác, aki épp veszekszik valakivel meg mutogat, én bizony leverem. Mert kb. úgy néz ki, mint egy félőrült, aki mindjárt nekem ront, inkább megelőzöm a bajt.
2019. márc. 25. 11:46
 3/21 anonim ***** válasza:
Jó pár éve én is csodálkoztam rajta, manapság már nem találom furcsának, amikor szinte "fillérekért" kapható bluetooth headset is. Gázabbnak tartom amikor bluetooth hangszóróval hangosan hallgatják a zenét az utcán. Ki kíváncsi rá, hogy ő milyen zenét hallgat? Régen ez a hangos zenehallgatás magával a telefonnal történt, az aztán csodás volt kihangosítva az a semmi hangszóró, se mély, se semmi.
2019. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
Honnan szalajtottak? Ez totál normális. Mucsacsöröge alsón fura csak maximum.
2019. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

ma 11:46

Pesten felejtsd el a vidéki srácságot. Eleve nappal az utcán milliom ember között senki nem akar ledózerolni téged.

2019. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
62%

jaj ne legyél már ennyire vidéki. ha neked nem tetszik, ne telefonálj így. másokat meg hagyd békén. te komolyan nekimennél valakinek, csak mert azt hiszed, neked beszél meg mutogat? normális vagy??



amúgy amellett, hogy kényelmesebb, még biztonságosabb is így telefonálni, mert nem kell elővenned a zsebedből/táskádból.

2019. márc. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
De ember, hogy lehet úgy közlekedni, hogy nézel ki a fejedből és magadban beszélgetsz meg nevetgélsz? Ez annyira abszurd látvány! Ez nem ciki? De az ciki, ha megbotlasz a lépcsőn és elesel? Húúúú az mekkora égés. Az nem égés, hogy a falhoz beszélsz, közben mutogatsz? Beteg egy világ ez!
2019. márc. 25. 12:29
 8/21 anonim ***** válasza:
60%
#7 miért foglalkozol mással?? semmi közöd ahhoz, hogy más hogy telefonál. te csináld úgy ahogy te jónak látod. másokról meg szállj le. pesten meg légyszi próbáld titkolni, hogy vidéki vagy mert nem jó színben tüntetsz fel minket.
2019. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Miért titkolnám? Azért, mert furcsa, hogy kb. zombik között járkálok, akik magukban nevetgélnek, veszekednek? De ha néha körülnéznének a való világban, mert mondjuk ott álldogál előtte egy idős ember, vagy egy terhes nő és át kéne adnia a helyet, akkor hirtelen még vakok is lesznek? Sajnos ez a jellemző rátok kis salátaevő nyeszlett "férfiak".
2019. márc. 25. 12:45
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
nem ezek miatt. hanem mert képtelen vagy túllépni a menő-nem menő, ciki-nem ciki kategorizáláson, és mert nem tudod szimplán lesz.rni mit és hogy csinálnak máshogy, mert te jobban tudod, mindenkinek téged kéne követnie. bocs de ez nem így működik. egy majd 2milliós városban te egy senki vagy. egy jöttment. senkit nem érdekel, szerinted mi ciki és mi nem. csak te ezt képtelen vagy elfogadni. de akkor legalább ne hangoztasd.
2019. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!