Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki headset-tel telefonál,...

Aki headset-tel telefonál, nem érzi hülyén magát?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán járok Pesten, de először ledöbbentem, amikor megláttam egy fiatal nőt magában beszélgetni, meg röhögni a villamosmegállóban. Még meg is sajnáltam, szegény bolond, utána tűnt fel, hogy telefonál. Ugyanez történt később egy buszon is. Srác mutogat, dumál, néz felém, mosolyog, azt hittem, hozzám beszél, még kérdeztem is, hogy tessék?? Erre elfordul és dumál, mutogat tovább.

Ez szerintem annyira gáz, hogy lehet így telefonálni? Úgy néznek ki ezek az emberek, mint akik a diliházból szabadultak.



2019. márc. 25. 11:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
68%

Ja, ezt elfelejtettem.

Azokat a faludbelieket is leszólod, akik nem lóval szántanak, és nem kézzel fejik a tehenet?

Há' mer milyen hülye dolog mán... légkondicionált dzsondírtaktorral menni a fődekre, lóu való oda...

2019. márc. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!