Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Aki headset-tel telefonál,...

Aki headset-tel telefonál, nem érzi hülyén magát?

Figyelt kérdés

Nagyon ritkán járok Pesten, de először ledöbbentem, amikor megláttam egy fiatal nőt magában beszélgetni, meg röhögni a villamosmegállóban. Még meg is sajnáltam, szegény bolond, utána tűnt fel, hogy telefonál. Ugyanez történt később egy buszon is. Srác mutogat, dumál, néz felém, mosolyog, azt hittem, hozzám beszél, még kérdeztem is, hogy tessék?? Erre elfordul és dumál, mutogat tovább.

Ez szerintem annyira gáz, hogy lehet így telefonálni? Úgy néznek ki ezek az emberek, mint akik a diliházból szabadultak.



2019. márc. 25. 11:34
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
Igen, haladjunk a korral. Szokjunk hozzá az új dolgokhoz. Másfelől ezeknek az új dolgoknak is tanuljuk meg a megfelelő használatát. Igenis zavarró, ha valaki jön velem szemben némán és amikor mellém ér, akkor jó hangosan üdvözöl. Valakit. Leesik persze egy pillanatnyi meglepődés után, hogy mi a helyzet, de ne én legyek már a suttyó ebben a helyzetben. Nem beszélve azokról, akik valahol néma álldogálás közben rám nézve egyszer csak beszélni kezdenek. Legyen meg ennek is a kultúrája, a lehetőségekhez mérten jelezze, aki telefonál éppen, vagy kissé vonuljon félre.
2019. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
51%

Miért kéne magam hülyén érezni?

Inkább az a ciki, hogy baromságon rugózol, képtelen vagy elfogadni, hogy az emberek nagyobbik fele valamit másképp csinál, mint ahogy te azt a buta suttyóságodban elképzelted. Mit képezeltél magadról? Hozzád fog mindenki alkalmazkodni, mert téged zavar a nem kézben tartott telefonnal telefonálás? Azért mert te neandervölgyi módon érzed jól magad, mások még használhatják a technika nyújtotta előnyöket.


Amúgy ritka nagy egoista lehetsz, mert az egész kérdés gyökere az, hogy azt hiszed, minden történés csak rád vonatkoztatva történik. Aki beszél csak neked beszélhet, aki mutogat neked mutogat. Pedig dehogy.


Szokjál hozzá Pesthez. Vagy az is furcsa, hogy nem egy deszkán ülve szarunk, papírral törlünk segget, és utána még kezet is mosunk? Azért is beszólhatnál, hogy mindenféle furcsa fém eszköz van a kezünkben, ahelyett hogy kézzel ennénk, hiszen mennyivel egyszerűbb lenne.

2019. márc. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
ja te azt hitted, hogy idejössz, belekötsz random emberekbe és majd mindenki melléd áll? :D aranyos, látszik hogy nem sokat jártál se pesten se itt a gyakorin
2019. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%
Sok-sok éve, mikor ifjoncként először mentem vonattal BP-re egyedül és az utcán útbaigazítást akartam kérni és a harmadik ember is fapofával, szó nélkü ment tovább, akkor harsány hangon küldtem el a k. anyjába :) Szóval a headsetes telefonozás az kuki.
2019. márc. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
16. Lehet csak azt hitték, hogy éppen headset-tel telefonálsz. :D
2019. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem hiába született a kifejezés: pesti bunkók.


Aki mindig jelentget, mert a kis lelke nem bír elviselni egy-egy kifejezést, nem árulkodta ki magát gyerekkorában? Ő lehetett a csoport réme, aki mindenkit megmond az óvónéninek. Besúgó barátom, hiába törölteted a hozzászólásokat, az semmin nem változtat az üres kis bosszúálló életedben.

2019. márc. 26. 06:29
 17/21 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom te milyen zsakfaluban laksz, de videken is hasznalnak az emberek headset-et.

Es igen, hülyén érzem magam, mikor ilyen kőkorszaki kerdezokbe botlok mind te.

2019. márc. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%

"Nagyon ritkán járok Pesten..."


Akkor milyen jogon szólsz bele, hogy Pesten ki mit csinál? Nehogy már egy néha idetévedő jöttmenthez alkalmazkodjanak azok, akik itt élnek!

2019. márc. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
51%
2019 van, már 2006-2007 környékén is előfordult, hogy headsettel telefonáltak, és nem csak Pesten, hanem egy Borsod megyei kis városkában is.
2019. márc. 27. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem hiába született a kifejezés: vidéki suttyó.

Hangja van, esze nincs. Elég pár ilyen, meg egy kis kannás bor, aztán kész a falusi tömegverekedés.

Ez a szerencsétlen két lábon járó életforma visszaigazolta az összes vidékiekkel kapcsolatos sztereotípiát (amelyek szerencsére a vidékiek többségére nem igazak)

2019. márc. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!