Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek használt vagy új...

Szerintetek használt vagy új telefont vettem?

Figyelt kérdés
Vettem GSM-ből eg iPhene se-t, az eladó azt mondta, hogy új és valóban teljesen újnak nézett ki még a gyári fólia is rajta volt, maga a telefon teljesen kifogástalan állapotban. Viszont nem volt hozzá semmi tartozék és garanciát sem kaptam hozzá. Szerintetek új volt?
2019. márc. 25. 21:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az új iPhene fóliával lezárt kartondobozban kapható.
2019. márc. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
És rendes számlát kaptál, vagy csak egy blokkot?
2019. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Értem én ezt, tudom hogy nem volt doboza, arra gondolok, hogy esetleg kivehették és aztán eladta, arra lennék kíváncsi, hogy előttem használta-e más?
2019. márc. 25. 21:52
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem kaptam számlát, semmit csak a telefont
2019. márc. 25. 21:52
 5/19 A kérdező kommentje:
Hallottam azt is hogy az iPhone a beüzemelés után ad garanciát 2 évet és ezt le lehet ellenőrizni az IMEI alapján ez mennyire igaz vagy hogy is van ez, mert ehhez nem volt semmi gyári garancia sem
2019. márc. 25. 21:54
 6/19 anonim ***** válasza:
98%

Meg kell kérdeznem:

Hány éves vagy?

Melyik GSM-ben vetted?

Ha véletlenül bekopogna Hozzád a rendőrség a telefon miatt, hogy bizonyítanád be hogy a Tiéd?

És azt tudod bizonyítani, hogy vetted és nem loptad?

És ha netalán letiltanák, mit csinálnál?

2019. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Azt meg hogy használta-e már más, csak Te tudnád megmondani. Mi honnan tudnánk bármit is?
2019. márc. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom bizonyitani, hogy az enyém szerintem ez egy ilyen ,,leesett a kamionról,, telefon lehet.

Bár aki használtan vesz senki sem tudja bizonyitani szerintem ennek nincs jelentősége, pont a rendőrséget érdekli az én telefonom

Arra lettem volna kiváncsi, hogy az IMEI vagy valami más alapján megtudhatom-e, mert szerintem még nem volt használva

2019. márc. 25. 22:45
 9/19 A kérdező kommentje:
Ja és nem lophattam mivel nincs rajta a blacklist-en
2019. márc. 25. 22:47
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem új, csak újszerű, amit leírtál pont elég bizonyíték.
2019. márc. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!