Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy új üveglap hátlappal...

Egy új üveglap hátlappal rendelkező kínai jó márkájú mobiltelefon, mennyire karcolódik tok nélkül, ha nem ejted le, vigyázol rá?

Figyelt kérdés
Vettem egy mobilt, ( Oppo), de nem akarom tokba tenni mert akkor nem látszik a szép kék színe, elvileg elöl hátul gorolla glas 3-as védelmet élvez, pontosabban arra hondolok hogy a farmerzsebekben megkarcolódik-e, vagy bírja tok nélkül is,én soha sem ejtem le a telefonjaimat, de egyszer egy olcsóbb Huawei telefonom,2013- ban, és megkarcolódott a farmer zsebben , de állítólag a mai telefonok erősebb ,karcállóbb anyagból vannak. Szerintetek?

2019. márc. 26. 16:37
 1/6 anonim válasza:
Én a helyedben max egy átlátszó tokba beletenném, mivel ha kulccsal vagy valami élessebel van együtt könnyen megkarcolódhat.(plusz lehet már átlátszó kemény tokokat kapni amik jól védenek esések ellen)
2019. márc. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sohasem tartom a kulcsokat egy zsebben a telefonnal, a jobb zsebembe, csak a telefon, a balba mindíg csak a pénztárca, a hátsó zsebbe meg csak a kulcsok vannak, és soha nem ejtem le, a szilikon tokot próbáltam, de csúnya, magához rántja a port, és elsárgul. Nem létezik sima fólia a hátlapokra úgy mint előre? Azt még talán elviselem...
2019. márc. 26. 17:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá sima fóliát. Előre levághatod akkorára amekkora kell.
2019. márc. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

" magához rántja a port, és elsárgul. "

Egy év allatt. Így a telefon élettartama alatt 2 tokra lesz szükséged. Kb. 4 dollár összköltség.

2019. márc. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 meganers ***** válasza:
Létezik hátlapot védő fólia! Pl. [link]
2019. márc. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, szerintem maradok a foliánál,a tok elcsúfítja a telefon valódi színét, külsejét, ha 6 hónapot kibír az elég egy 150 eurós telefonhoz, utána úgy is megunom és eladom vagy elajándékozom.
2019. márc. 31. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!