Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 7.5-8 óra képernyőidő jónak...

7.5-8 óra képernyőidő jónak szàmít 4000mah-es akkumulátornál?

Figyelt kérdés
Vettem egy xiaomi mi a2 lite-ot,4000 milliamperes aksinàl, legutolsó töltés óta 8 óràt használtam, vagyis azt írja ki hogy 7 óra 50 perc képernyőidő, de van hogy pàr perccel a 8 óra képernyőidőt is túllépem. Ilyen hasznàlattal bír ki a telefonom 1 napot. Ez jónak számít?

2019. márc. 29. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem mA (áram), hanem mAh a kapacitás, illetve töltésmennyiség egysége.

4000 mAh = 4 Ah (amperóra)

Csak azért írják a nagyobb számot, hogy nagyobbnak tűnjön (marketing ostobaság).

2019. márc. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de 8 óra képernyőidő jónak számít 4ah-nál?
2019. márc. 29. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Igen, jónak. Az első válaszoló nem a kérdésre válaszolt, vagy nem is értin az.
2019. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
érti
2019. márc. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlen csak az számít, az XZ1 Compactom is tud ilyet kisebb kijelzővel és aksival.

Ennél összetettebb a dolog, függ attól hogy milyen SoC van, milyen a kijelző felbontás és milyen technológiával készült kijelző van, milyen alkalmazások és háttéralkalmazások voltak, Wifi vagy mobilnet és ha az utóbbi akkor 4G, 3G stb.

De a 8 óra SoT vegyes használattal korrektnek hangzik, szóval használd nyugodtan ilyet kevés telefon tud összehozni.

2019. márc. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Én 3000ressel értem el 5és fél órát normál használat mellett.
2019. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1 nap? Átlagos.

Az én több mint egy éves mi a1-emet (3080 mAH) 48 órája vettem le töltőről.

Ebben csak 2 óra 40 perc kijelző idő van.

Viszont volt több mint 10 óra hotspot és legalább 8 óra zene streaming, Bluetooth hangszóró. 15% most az akkumulátor töltöttsége.


A 7500 mAH-s tabletemet 3 napja töltöttem. 13 óra képernyő idő van benne 13 óra wifi használat. Játék youtube netflix és böngészés. Most van 20%on.

2019. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meizu M6 Note telóm van, ami hardveresen gyakorlatilag ugyanaz, mint az MI A2 Lite, csak kisebb a kijelzője meg annak a felbontása is. Ha csak 4g-s netezésre használom, 11 óra kijelzőidőt is ki tudok belőle hozni, ha mellette mást is csinálok, nyilván kevesebbet, tehát attól is függ, mire használod. Mellesleg az SD 625 proci nagyon energiatakarékos (pedig nem mai darab), szóval az egy nagy akkuval párosítva jó üzemidőt tud produkálni, úgyhogy ezek annyira nem meglepő adatok.
2019. márc. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja azt hozzáteszem, hogy root-olt telefon, így sok számomra felesleges alkalmazást letiltottam, hogy ne fussanak a háttérben, így produkál ilyen SOT-ot.
2019. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!