Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 9 USB aljzat probléma?

Honor 9 USB aljzat probléma?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve, hogy megvettem a készüléket s jó ideje komoly problémám van a töltéssel. Valószínűleg az USB bemenete elkopott eléggé s csak akkor töltődik nagy nehezen, ha izomból ferdén benyomom s utána egyáltalán nem nyúlok hozzá. Már belenéztem lámpával, egyáltalán nem piszkos, vigyázok rá, Max napi egyszer töltöm, tehát túlhasználva sincs az USB. Garancia és biztosítás, még mindig van rajt. Mi lenne a legjobb megoldás? telekomba bevinni s megkérni, hogy vigyék be szervizbe? Csak ugye nem tudom hogy foglalkoznak e még honor 9-esekkel
2019. ápr. 1. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Garancia és biztosítás nem úgy működik, hogy ha nincs kedvük, akkor nem foglalkoznak vele. Kénytelenek foglalkozni vele.

De ha nem lenne garancia, USB-csatlakozó cseréje akkor is megoldható, más (fizetős) szervizben is.

2019. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, köszi szépen!
2019. ápr. 2. 10:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Először megpróbálnám másik kábellel, ha azzal is nehezen tölt, akkor a csatit cseréltetném ki a készüléken (Garancia nélkül is max párezer ft)
2019. ápr. 3. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!