Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » USB audio adapterrel kiküszöbö...

USB audio adapterrel kiküszöbölhető a hang probléma?

Figyelt kérdés
A laptopomon tökéletesen szól a hangszóró, de amikor bedugom a fülest (jack) a hangszóró továbbra is szól, a füles viszont hallgat. Feltételezem elromlott jack aljzat, ennek a cserése viszont elég drága. Megoldható ez a gond, ha beszerzek az usb audio adaptert és azt használom a fülhallgatóhoz.

#hangkártya #usb audio adapter #jack aljzat hiba
2015. okt. 11. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
én előbb kizárnám, hogy nincs e elállítva. Laptopoknál lehetőség van ilyet beállítani.
2015. okt. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Beállítottad a fülest elsődleges kimenetnek?
2015. okt. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Most vásároltam a laptopot használtan, és azt mondták, hogy be lehet állítani, de én úgy gondoltam, hogy csak ezt mondják.

Szóval nem próbáltam, de nem is nagyon tudom, hogy hogy kell. A Realtek HD audiokezelőnél megjelenik a fülhallgató lehetőség, de inaktív.

2015. okt. 11. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!