Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Itthon miért divat leszólni...

Itthon miért divat leszólni az iPhonet, miközben Amerikában kb. csak Apple termékeket használnak?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 3. 07:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

En Amerikaban elek es egy Samsungnal is olcsobb telom van :D

Igaz hogy sok Iphone van kint de azert szoktam latni samsungot is.

Mindenki reszletre veszi ugyhogy en nem irigylem oket mert az en telom ki van fizetve, az apple tulajok meg fizetik a telefont minden honapban.

2019. ápr. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szerintem az igazság valahol félúton van. Néhány évvel ezelőtt például az Apple telefonok valóban túlárazottak voltak, de ma már ez annyira nem mondható el, mert a többi gyártó csúcskategóriás telefonjai is ugyanúgy túl vannak árazva.

Emiatt, hogy régen drágák voltak az iPhoneok egyfajta státuszszimbólummá vált és ráragadt ez a dolog, hogy csak azért veszik meg az emberek, hogy felvágjanak vele.

Ebben van is némi igazság, hogy a vásárlók egy elég nagy része nem a tudása miatt vásárolja, hanem egyfajta "ékszer" -ként használja a telefont, hogy például szelfizésnél menőzzön, hogy az apple logó visszalátszik a tükörből.


Van az Appleösök másik része, akik valóban kihasználják a telefon tudását. Azt, hogy baromi stabil, gyors, megbízható és, hogy jól működnek együtt az apple eszközök.


Az elsőként említett emberek miatt van ez a megbélyegzés.


Amúgy ez a fajta viselkedés mindig is jelen lesz, hogy bántom a másikat, amiért más fajta eszközt használ mint én, máshogy gondolkodik, mást szeret vagy mások a nézetei.

2019. ápr. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nagyon drága az iPhone a magyar piacra, és ráadásul a magyar ember státusszimbólumnak tartja a BMW-t, iPhone-t – akinek meg nem telik rá, az meg leszólja.


A konkurencia ugyanannyiba kerül (csúcs Samsung, csúcs Huawei). Akinek ez van, az meg azért blamálja az iPhone-t, hogy csökkentse a szorongását, hogy kiadta egy jobb gamer laptop árát egy telefonért.


Nem kell ezekkel foglalkozni. Ez csak egy telefon.

2019. máj. 7. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a gyerekek az iskolában irigykednek egymásra, az még hagyján. Mindenhol így van. De hogy az egész felnőtt társadalmunk irigykedő, kárörvendő, az nagyrészt egy szociálista örökség. A kommunizmus ideológiájának legkártékonyabb hatása, hogy a szomszéd boldogabb, ha nagyobb háza, drágább autója, telefonja van, mint nekem. És minden bizonnyal lenéz engem, mivel nekem azok nincsenek meg.
2019. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mas kulfold mas belfold mas az amerikai eletmod es mas az itthoni helyzet, itt az emberek 90% irigysegbol vagy azert is beled kotok mert nem azt hasznalsz amit en mondok ezaltal kialakul egy vita mint ha politika lenne csak telefonba. Erre nincs kulonosebb indok. Ez a magyar mentalitas.
2020. ápr. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én nem teszek senkin különbséget ki milyen operációs rendszerű telefont használ. Ha neki az tetszik vegye meg. De mikor olyant fikáznak akinek Iphone vagy más Apple terméket használ azt nagyon utálom, de senki kedvéért nem fogok váltani. Irigy emberek az ilyenek.
2021. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ez a leszólás válasz az iPhone tulajok elfogultságára.
2021. aug. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!