Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vodafone Vitamax kártyát...

Vodafone Vitamax kártyát lehet venni 18 éves kor alatt? Mennyibe kerül a legolcsóbb?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
ha egy vodafonos üzletbe mész, asszem 1700 Ft 500 ft lebeszélhetőséggel! De ha bemész a tescóba, akkor 1990 Ft-ért egy telót is adnak vodás SIM-el, 500 Ft lebeszélhetőséggel! És nem kérdik, hány éves vagy, utólag kell aktiválni szóban, és irásba küldenek egy véglegesitő kódot a cimedre
2010. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aztmondod? Na akkor azlesz, holnap megyek a tescoba! Mert ma felhívtam a vodát, azt mondták, hogy 18 éves kor alatt nem adnak SIM kártyát. Aztán beaktiváltatom anyám nevére. De milyen telefon az egyébként?
2010. júl. 4. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
A texcóba csak le kell venni a polcról, vagy ha be is vannak esetelg zárva, szólsz, adnak egyet és nem kérdeznek semmit. Vodafone 136 néven van 1990, de utána is csak 2990 a drágább. Telefonálni meg tartaléknak jó. legalábbis sokkal jobb, mint egy sima SIM 1700-ért. Szóban kell aktiválni valamelyik szülő nevére, és postán küldik a véglegesitő kódot
2010. júl. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam az újságban, voltam ma a tescoban, azt mondta el van fogyva, és 6000 a legolcsóbb. Na majd jövő héten!
2010. júl. 6. 02:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!