Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30000 forintból kell megoldano...

30000 forintból kell megoldanom a telefon vásárlást. Ezt néztem ki. Mit szóltok? Ha van jobb ötlet, jöhet.

Figyelt kérdés
[link]
2019. ápr. 5. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Meizu M6 notebook, extrém digitális 39900

Xiaomi redmi6 35000

2019. ápr. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomi redmi 6 [link]
2019. ápr. 5. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Azt ajánlanám, vagy vegyél egy használt telefont, vagy gyűjts még hozzá, mert 30 ezerből nem tudsz tisztességes telefont venni. Ennyiért még a kínaiban sem lesz elég RAM és proci. Lassú lesz, leakad, csak szívni fogsz vele.
2019. ápr. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Xiaomira szavazok én is, nagyon kellemesen csalódtam benne, munkatársamnak az van, tesztelgettem, én is most szeretnék venni. Redmi 6.
2019. ápr. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

1-es válaszolónak:


Amiket ajánlottál, jók, de pontosítanám a válasz első felét: Meizu M6 Note és Edigital. Ne haragudj, de muszáj volt javítani, mert egy kevésbé hozzáértő nem fogja tudni, miről van szó! Amúgy a telefon jó, nekem is olyan van, és 40-ért nagyon megéri, különösen üzemidőben szerintem a legjobb ebben az árban!

2019. ápr. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Bocs, hamarabb elküldtem véletlenül!


Szóval, nem rosszindulat, csak a pontosítás kedvéért írtam!


Kérdezőnek:


A 3-as hozzászólónak igaza van! 30-ért nem nagyon fogsz olyan telefont kapni újonnan, ami megérné! Telefont pedig ma már 3/32 GB alatt nem szabad venni! Ha viszont tényleg nem szeretnél 30-nál többet költeni, akkor Hardverapró-n nézz körül, ott vannak nem túl régi, esetleg még garanciális használt telefonok ennyiért és a már említett két márka kínálatát érdemes megnézni! Remélem, tudtam segíteni!

2019. ápr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Használt teló szóba sem jöhet.
2019. ápr. 5. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!