Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki lehet cserélni szerintetek...

Ki lehet cserélni szerintetek otthon egy p10lite-nak az üveghátlapját?

Figyelt kérdés
Szerintetek youtube alapján meg lehet csinálni (egyáltalán nem értek hozzá, de néztem videókat és nem tűnik nehéznek) csak azért, mert így lényegesen olcsóbb lenne vagy valaki csinált már ilyet?

2019. ápr. 5. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne, elvégre egy kínai kisgyerek rakta össze, neked is menni fog! Másik üveget meg kivágsz az ablakból.
2019. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Masik uveget veszek 1800-ert...
2019. ápr. 5. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Youtube videókban pont az a jó, hogy előre látod a dolgokat, nem kell vaktában kísérletezni.

Pedig én már olyan régi szervizes vagyok, hogy még a Gelkában is dolgoztam, de nem szégyellem, hogy megnézek ilyen videókat, ennek ez korrekt a módja.

Ha úgy érzed, hogy meg tudod csinálni, akkor csináld.

2019. ápr. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Okés, Köszönöm szépen a választ!
2019. ápr. 6. 07:52
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyit megkérdezhetek, hogy milyen ragasztó kell hozzá, mert pl az ujjlenyomat olvasót fel kell ragasztani, sima pillanat ragsztó jó?
2019. ápr. 6. 07:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem láttam, hogy ragasztaná:

https://www.youtube.com/watch?v=1DC3EH8t3m0

Még a hátlapot sem. Talán kihasználja, hogy úgyis bepattan a helyére, így legalább könnyebb szétszedni legközelebb.

Viszont nem is lesz olyan vízzáró.

Akárhogy is van, pillanatragasztóval egyik telefont nem szabad gányolni.

Vannak kiváló kínai ragasztók, mint a T-7000 (fekete), T-8000 (színtelen), ami epoxy alapú, de rugalmasra szárad, mint a szilikongumi, és le is dörzsölhető, könnyen eltávolítható, ha szükséges.

Anyagot nem támadja meg, oldószermentes.

2019. ápr. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sokat segítettél. Tényleg nem kell, csak egy videoban lattam, hogy ragasztjak.
2019. ápr. 6. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!