Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonon random újraindul,...

Telefonon random újraindul, nem komplett újraindításról van szó? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Néha amikor fel akarom oldani, vagy megnyitnám a fényképezőt elsötétül a kijelző és pár másodperc múlva kiírja, hogy az "újraindítás után minta szükséges a feloldáshoz" stb... Sokszor meg se nyitni rajta semmit, csak úgy magától ezt csinálja.

Utána semmi baja sincs, de rohadt idegesítő, mert erről megy a net is, és olyankor persze az is elszáll.

A telefon még relatív új, karácsonyra kaptam, a legújabb android van rajta. Ilyenkor mi baja van?


2019. ápr. 6. 14:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy hardveres vagy szoftveres hibája van.

Inkább szervizben érdeklődnék először (ahogy meg is tettem, más esetben), nem itt, de te tudod.

2019. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerős a helyzet.

Nekem decemberben jött elő ez a hiba, mikor a telefonom megkapta az android 9et.

A márciusi frissítés óta megszünt ez a probléma.

2019. ápr. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem is akkor kezdődött amikor android 9-re frissített, de sajnos nem szűnt meg a márciusi frissítés óta.
2019. ápr. 6. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!