Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet "hosszú" képet...

Hogy lehet "hosszú" képet csinálni?

Figyelt kérdés
A mai telefonok tudak olyat ,hogy "gördülőkép" ami vegul egy nagy "hosszu" kep lesz. Hogy lehet ilyet csinalni? Marmint nem kepernyokepnel,hanem amugy.
2019. ápr. 8. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy nem képernyőképnél, hanem amúgy?


Huaweinél csinálsz egy screenshotot és utána lehet még egy gördülőképet csinálni, vagy koppintással pl. ujjpereceddel rajzolsz egy S betűt (mert Scrolling screenshot), ez a gyorsabb.


De ezt persze telefon válogatja.

2019. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Panorámafotónak hívják, a fényképező beállításai között keresd.
2019. ápr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 - Ugy ertem ,hogy ha en mondjuk 30 kiscicat akarok egymas ala rakni ugy,hogy 1 hosszu kepen legyen rajta azt hogyan tudnam megoldani? Tehat a vegeredmeny az lenne mint a gordulokepes megoldasnak ,csak en csinalnam meg. Egyebkent ez a gordulokep dolog nem annyira "stabil" sok oldalnal ahogy elkezdene a kepet csinalni egybol a lap aljara ugrik.

#2 - A panorama foto az nem vizszintes ? Nekem fuggoleges kellene es nem fotot akarok csinalni,hanem meglevo kepeket osszedobni

2019. ápr. 8. 11:13
 4/7 anonim ***** válasza:

"A panorama foto az nem vizszintes?"

Nem feltétlenül.

Fordítsd el a telefont és csináld függőlegesen, akkor magas lesz a kép


"Nekem fuggoleges kellene es nem fotot akarok csinalni,hanem meglevo kepeket osszedobni"

Ha több kisebb képet szeretnél összerakni egy nagy (hosszú, magas, akármilyen) képpé, akkor ahhoz egy képszerkesztő alkalmazás kell.

2019. ápr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 - Nemtudod konkretan melyik kepes ra? Vagy mi a funckio neve?
2019. ápr. 8. 12:55
 6/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik képszerkesztő programban egymás alá rakod a képeket és lesz egy magas kép belőle.
2019. ápr. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6,de ha ugy rakom egymas ala oket ,hogy lekicsinyitem akkor 1 normal meretu kepem lesz amin tobb pici kep van.
2019. ápr. 18. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!