Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Apple iPhone 6s kameráját kicserélhetem iPhone 6 kamerára?

Összetört a 6S-em kamerája, a lencse is kiesett, most foltos a kamerája és alig fókuszál (próbáltam megtörölgetni de semmivel nem lett jobb, sőt..) Megkérdeztem és kb 40 ezer forintért javítanák, mert a 6snek a kamerája egybe van a hátlappal , viszont ennyit nem akarok már erre a telefonra költeni. Arra gondoltam, hogy rendelnék bele egy iPhone 6 kamerát (kb 5000 forint), mert iphone 6 hátlapom van egy. Méretben egyeznek, szval passzolna bele, de szoftveresen működne a kamera?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Apple, iPhone, telefon, kamera

ápr. 8. 18:17  Privát üzenet  

A válaszok
Oersze kilehet cserélni.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 9. 07:34 Privát üzenet
Persze kilehet cserélni.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 9. 07:34 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi

# 3/3Időpont ápr. 9. 19:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az üvegfólia segít?
Keresek aximum 60. 000Ft értékben szeretnék mobiltelefont vásárolni. Használt/ új mind1 Segitetek?
Megeri megvenni az Iphone X-et?
IPhone SE akkumulátor hiba?
Kicserelhetem az iphone-om?
Kicserélhetem a T-mobil-ban vett iPhonon-t az iStyle vagy az XMS-ben?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!