Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted hogyan lehetnének...

Szerinted hogyan lehetnének még jobbak a telefonok?

Figyelt kérdés
Vannak már vízálló, porálló, törésmentes telók, de én például hiányolom, hogy legyenek rajta plusz gombok, amikhez beállíthatom, hogy mit csináljanak? Te mit hiányolsz?

2019. ápr. 10. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan aksit, ami bírja 1 hétig legalább.
2019. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
# 1: ezt is megoldották, cserébe olyan a mobil, hogy azt nem tudod zsebre, hanem csak földhöz vágni. :D
2019. ápr. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Ne b...sszák teli kamerákkal. Már jó pár éve akár Ios akár Android a nagy innováció az, hogy odak...nak plussz egy kamerát a hátlapra. A mate20 pro undorító az S10 szintén és valszeg a legújabb Iphone is egy ocsmányság lesz. Érdemi fejlődés nincs a telóknál már. Max Ios-n az, hogy az Apple szép lassan beleteszi azokat a funkciókat, amik androidon már megvannak, de droid oldalan már csak parasztvakítások az új 200k plusszos telók. De ezt a kamera marhaságot sosem fogom megérteni, hogy minek kell. 5 év múlva az lesz, hogy a kamerák 2 sorban csücsülnek, majd a hátlapon vagy, mi? És mindez azért, hogy a sok idióta fényképezgesse a kajáját facebook/instára.... Vicc az egész.
2019. ápr. 11. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Már régóta vannak erős akkuval szerelt telefonok.

[link]

De van már 18000 mAh akkuval is.

2019. ápr. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

Ne tíz kamerát tegyenek rá, hanem nagyobb szenzort, illetve valódi ZOOM obit.


Ne legyenek tepsi méretűek, legyen erős hardverrel Iphone-on kívül is 4-4.5"-os mobil. Elég zsebretenni ezeket a nagy tepsifonokat.


Volt egy Nokia X-em, na olyan szögletes és méretű telefont csak erős hardverrel, jó kamerával elfogadnék.

2019. ápr. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%
Már pedig minél nagyobb egy képernyő annál könnyebb, jobb használni bármit rajta.
2019. ápr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A hardver specifikációi rég nem érdekelnek, évek óta bőven tudják hozni mindazt, amit ember elvárhat tőlük. Sokkal inkább várnám az alábbi jellemzőket:


Hadveresen, elsősorban környezekímélő szempontokból:


- Legyenek tartósak és időtállók. Nem baj, ha drága, de mondjuk használhassam akár 5 évig is (jó, egy aksi csere belefér ez idő alatt). Külön hab lenne a tortán, ha legalább 75%-ban újrahasznosított anyagokból készülne.

- Legyenek jobban javíthatók. Nem várom el, hogy otthon szétszedhető legyen, de olyan ne legyen, mint pl. a TouchID esetén, hogy ha kinyiffan, akkor dobhatod ki az egészet. Egészen biztosan van ennél jobb, és nem kevésbé biztonságos megoldás. Ez egyrészt olcsóbb, mert nem kell bizonyos hibák miatt újat venni. Ez a méret és vastagság megtartása mellett nyilván érdekes mérnöki feladat, de nagyobb kihívás, mint még egy kamerát, vagy egy semmire sem jó szenzort beépíteni, és kész az új modell. Ha a modellek frissítési ciklusa nem fél/egy év, hanem 3-5, akkor bőven belefér dolgozni rajta.


Szotfveresen:


Ha már vannak marha erős processzorok, azt talán nem arra kellene használni, hogy minél több FPS-sel menjen a Fornite, hanem pl. hatékony gépi tanulásra, ebben óriási potenciál van. Csak egy alap példa: ha valakit 20x kinyomok, tanulja meg, hogy nem akarok vele beszélni, és némítsal el/tegye tiltásra, válaszoljon neki, mittudomén, csak hagyjon már békén engem. Ha bekapcsolva hagytam valami értesítőt, de "látja", hogy hetek óta olvasatlanul törlöm azokat, kapcsolja ki. Ha valaki rendszeresen felhívok (pl. hetente egyszer), és nem tettem, szóljon rám, hogy ejnye, miért hanyagolom :-). Tudja, hogy mikor alszom, a frissítéseket, karbantartásokat időzítse arra az időpontra. Tudja, hogy hol vagyok. Ahol mindig lenémítom, tegye ezt meg helyettem. Ésatöbbi, napokig sorolhatnám. Ettől szerintem tényleg jobb lenne, amiket most csinálnak vele, hogy kényszeredetten adnak ki modell és szoftver frissítéseket, amiket igazából nem igényel senki, de évente kell egy és pont (mint egy közepes zenekar, aki évente ad ki albumot akkor is, ha semmit nem csinált egész évben - olyan is lesz).

2019. ápr. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Alex Fly ***** válasza:

Én inkább a regebbi modellekben már meglevő, de azóta kihalt dolgokat hoznám vissza...

Akár a kisebb méretű (3,5-4,5 collos) méretű készülékeket, a qwerty-billentyűzetet, fizikai gombokat/trackballt, több csatlakozót, ilyesmiket...

2019. ápr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2019. ápr. 28. 12:36
 10/11 anonim ***** válasza:

Alex Fly:

"Akár a kisebb méretű (3,5-4,5 collos) méretű készülékeket, a qwerty-billentyűzetet, fizikai gombokat/trackballt"

Nem kell újítani, mert a BlackBerry Key2 és BlackBerry Key2 LE, pont ezeket valósítsák meg. Kompakt méret és fizikai gombok is találhatóak a készülékeken, igaz középkategóriás hardver, kissé (?) túlárazva.

2019. ápr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!