Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Google Pixel telefonok...

A Google Pixel telefonok mennyire jók? Megérik az árukat? Jobbak mint mondjuk egy Samsung vagy Huawei, Xiaomi: magyarul miben különbözik a más androidos mobiloktól?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 8. 14:38
 1/4 anonim válasza:
26%

Látom nagyon új lehetsz a témában.


Pixel telefonok szerintem túl vannak árazva, jobbak mint egy Apple teló, de nem feltétlen jobbak mint egy LG, Samsung vagy Huawei. Minden márkának megvannak a maga előnyei.


Ha csak flagshippeket nézzük:


Pixel:

- jó éjszakai kamera

- gyors software

- Google gyors frissítései

- letisztult UI

- nyitható bootloader és root

- túl drága, túl van árazva


Samsung:

- jó kamera

- ára viszonylag jó

- van jack dugó, csak szar minőségű

- rendszer tele van "szeméttel" , feles letörölhetetlen progikkal

hátrány: könnyen törik, nem nyitható bootloader csak ha gari is ugrik


Huawei

- gyors, viszonylag letisztult rendszer

- nagyon jó kamera

hátrány: könnyen törik, nem nyitható bootloader csak ha gari is ugrik, + nincs jack


LG:

- jó ár érték

- gyors rendszer, kevés szemét

- jó kamera, de képek kevésbé szaturáltak mint Samsungon vagy Huawein

- nagyon jó zene (quadDAC van benne).


Szerintem ár értékben és egyáltalán legjobb telefon az LG, de ezt mondom azért, mert egy 100 ezres fejhallgatóval hallgatok zenét, ode meg kell a quadDAC. Szóval vagy külső DAC-ot használok vagy LG telefont.


Nézd meg milyen igényeid vannak és az alapján vegyél telefont.

2019. ápr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem vagyok kezdő.....de a google pixel mobilokrol nem sokat tudok
2019. ápr. 8. 23:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Én pl semmi.esetre sem vennék LG-t nem sok jót hallottam róluk,kijelző beégés,aksi nagyon gyér akkor állítólag rohadt lassú lesz 1 éb után ami barátom tapasztalata
2019. ápr. 8. 23:05
 4/4 anonim válasza:

Nekem volt elmúlt évben vagy 12 telefonom. LGvel sose volt gondom. Beégést meg csak AMOLED Samsung meg AMOLED egyéb telefonokon tapasztaltam. OLEDEn nem volt még beégésem.


Gondom szintén nem volt LG-vel (igaz Samsunggal se).

Belassulni, meg pont nem az LG lassult, hanem Samu meg Huawei.


De mai telefonok közül amúgy se tudsz mellé lőni, mert mind jó. Kérdés, hogy mi kell neked belőle?


Sok gyors frissítés? Akkor Pixel a nyerő.


Kamera? Akkor Huawei (bár én inkább vennék rendes fényképezőt, mert még legjobb mobil is szar egy alap kamerához képest is).


Egy ok telefon szép kijelzővel és jack-el? Akkor Samsung.


Gyors rendszer, ok kamerával és legjobb zene élménnyel? Akkor LG.

2019. ápr. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!