Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi kamera probléma. Mi...

Xiaomi kamera probléma. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2018 decemberében vásárolt Xiaomi Mi A2 mobiltelefonom nem fókuszál se automatikusan, se manuálisan a 4-5 méternél távolabb lévő objektumokra. Kb 1 hete csinálja ezt. Valaki találkozott már ezzel a problémával hasonló Xiaomi eszközön? Hogyan lehetne orvosolni a problémát? A válaszokat előre is köszönöm!

2019. ápr. 14. 16:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Ládé :)
2019. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:

Én a 15-ös vagyok. Ezt csak azért közlöm veled mert látom gyarapodik a ellenségi köröd :)

A 16-nak telyesen igaza van, mégha a elején kissé durva volt de a lényeget megfogta.

Te meg bújá vissza anyád ágya alá halgatózni hogy élvezik egymást anyád és a szeretője.

Tőröld le a szádról a szárast kakaót azt irány házit írni. Legközelebb nem merd a nagyok dolgába ütni az orrodat mert nagyon megnézheted magad te kis cseléd ;")

2019. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

"Addig is tanuljunk együtt írni"

Telyesen :D

Te meg tanulj egy kicsit normális szavakat helyesen leírni.

Ha cseléd lennék,akkor igy irnam le a szavakat....

Egyébként nem tudom miért írsz,olyanokat,hogy halgassam ahogy élveznek stb,ez is azt bizonyítja,hogy egy igazi elvetemült ember vagy.

Ha már nagynak érzed,hogy elkaptad azt,hogy a felteszem szót úgy írtam le,hogy felteszen,az elírás de mindegy.

Te meg arra nem vagy képes,hogy helyesen írj.

De igazából,úgy is majd jössz valamivel,amit tovább lehet "görgetni"


Na csoki!

2019. máj. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

Na szóval ,,tökéletes gyerek ,,aki soha semmit nem ír mellé az automatikus javítóval vagy anélkül sem(nem lényeges) :)

Na jó igaz néhány szót elgépeltem.

De még mindig vagyok olyan mint te aki csak azért jön fel, hogy más felhasználót kijavíthason, ellenórizen.Bíztos nem kapod meg otthon az elég figyelmet.Ez lehet az oka annak is, hogy más hibái mögé bebúja állandó ismélgetésével feljebb valónak tűnj

Szóval köszönöm a beigazolást, hogy még is csak egy cseléd vagy (ha már nyelvtanozni akarsz) Az írni az hosszú,, i,,

Ez megint egy elírás... Borzató, nem? Pont egy olyan akar kioktani aki úgyancsak képes hibát véteni.

Mivel én már tényleg nagyon sajnálak, hogy mennyire gáz vagy ezért nem megyek bele egy oda-vissza hiba keresésbe de egy fénypontot kíemelénk azért, hogy lásd nincs jogod mások felett ítélkezned

"Ha már nagynak érzed magad" kezdetű cikk mit jelent pontosan az nem derült ki számomra :)

Szóval én befejeztem a veled való értelmetlen írogatást. Sajnos rem3nytelen eset vagy. Nem én leszek az aki,, kígyógyít,,

Ui: Ha nem vagy elég felnőtt akkor nyugottan írj de engem ez már nem hat meg:)

2019. máj. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Ha észrevetted volna direkt írtam rövid i-vel.

A nagynak érzed magad című részt úgy értettem, hogy a kákán is csomót keresel,és ha találsz valamit azt rögtön írod,nos most biztos azt mondod,hogy én is ilyen vagyok,de aki a biztos szót úgy írja,hogy bíztos és ez nem hiszem,hogy csak véletlenül elgépelted (ha így történt,akkor pedig elnézést,csak nem hiszem na mindegy)

Abba nem megyek bele,hogy nem csak ezt az egy szót írtad le helytelenül,de ez már lényegtelen :)

2019. máj. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

,,de te azért nagyon szeretnéd magad az okosnak mutatni,, Ezt jól megaszondtad öregem! ;)


"Felteszen" (ez gyöngyszem)

"Intelligensebb" (bizony öcsém, 2 L ...)


Ohh, ennek is megadtad a módját!

"Ha már nagynak érzed,hogy elkaptad azt,hogy a felteszem szót úgy írtam le,hogy felteszen,az elírás de mindegy"

(Aha-aha...Persze... Mentsük a menthetőt... Nagyon cuki, hogy így erőlködsz... Legalább ezt ne írtad volna, öcsém)


Codálatosz vagy öregem, Codálatosz !

"és ez nem hiszem,hogy csak véletlenül elgépelted"

(Fogadjunk, hogy fogalmad sincs, hogy mi itt a hiba ;) No, nem baj, mi így szeretünk ^^ )

2019. máj. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó

Az elírások azok véletlenek,ennyi.

De az,hogy valaki úgy írja le,a teljesen szót,hogy telyesen az is elírás igaz?

Egyébként itt "keménykedsz" gyakorin de a való életben nem hiszem, hogy ilyen kemény vagy.

2019. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Napsugaram, nem csak írni nem tudsz, megnyugtatlak, FOGALMAZNI sem, és ahogy látom értelmezni sem...


Ne arcoskodjál nekem tökmag, és ne vergődjél!

Szánalmas vagy...


Milyen való életről beszélsz ?

Itt vered a nyálad, és csinálsz magadból h.lyét mindenki előtt.

Hol vagy te a való élettől, kis fotelforradalmár ?!

2019. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

"De kemény vagy ma" :D

"Milyen való életről beszélsz?"

Amiket írogattál,ezeket a szemembe kéne mondanod...

Nem hiszem,hogy menne!

2019. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!