Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné egy Iphone 4?

Megérné egy Iphone 4?

Figyelt kérdés

Jó tudom hogy már lejárt...

Egy androidos Samsung S6-om van.

Na igen de Iphoneom még sohasem volt. Szeretném egyszer az életben kipróbálni...

Nos már 3-5 ezerért is lehet kapni igy számomra abszolút megérné ugyanis a következő célra használnám.

Na szóval az Iphone 4-et max 2 hónapig használnám hogy megtapasztaljam hogy mien ott a felhasznákói élmény, azután igazából adnám tovább...

Szóval facebook marketplacen találtam egy modellt 4-ezerért... megvegyem?

Egyébként mindig azon a véleményen voltam hogy az iphone szar de szertetnek rajonni hogy eddig igazam volt-e?



2019. ápr. 15. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Samsung S6 után a I4 tényleg bóvlinak fog tűnni. Ez nem reális összehasonlítás.
2019. ápr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

4000-ért nem gondolkodnék, annyit kajára is elköltök egy nap.

Szóval megvenném. Hasonlóan működik, mint az újabbak, csak biztos lassab, meg nincs annyi extra, és nekem x után nagyon fura 4-est vagy 5-öst a kezembe venni, olyan kis béna és könnyű. Ha azért akarod kipróbálni, mert esetleg vennél újabb iPhonet, szerintem érdemes lehet. nyilván nem olyan jó, de a felépítés, menü stb kb ugyanaz.

2019. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha 15 ért árulnák, akkor azt mondom, reális ár. De 4 ért csak roncsot kapsz..
2019. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Az iOS, ami a sima 4-esen van, már rég nem hasonlít a jelenlegi iOS-re. Legalább egy 5S-et vegyél.
2019. ápr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

4-ért megéri ha jól máködik


De!


Az ájfón nem azért jó, mert ájfón, meg jó, meg trendi, meg gyors, meg akármi ahit hirdetnek róla!

Az Apple rendszere sokkal fontosabb rész mint maga a telefon!

Az appstore, az itunes, icloud, stb.


Nekem 10 éve csak ájfonom van és mnár a tököm televan vele!

Minden androidos teló sokkal többet tud már, mégsem hagyom itt az apple-t, mert még mindig kényelmes, használni.

Ezt nem fogod tudni megtapasztalni egy nyugdíjas telefonnal....

2019. ápr. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyiért megéri, ha működik.
2019. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Egy kötött, zárt rendszer. Itunes kell mindenhez, egy mp3at sem fogsz tudni a telódra másolni csak úgy. Én nem cserélném az androidos szabadságot erre a zárt ökoszisztémára, de te tudod....
2019. ápr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"egy mp3at sem fogsz tudni a telódra másolni csak úgy"


Ez nem igaz. A store-ból le lehet tölteni egyszerű fájlküldő programokat, pl. Sand Anywhere. PC, Android, Apple teljesen mindegy. Azt mozgatsz vele, amit akarsz és arra platformra, amelyikre akarod.

2019. ápr. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!