Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltűnt a telefonom. A megtalál...

Eltűnt a telefonom. A megtalálója mennyire könnyen tud hozzáférni az adataimhoz, fiókjaimhoz, képeimhez? Nehéz feltörni egy telefont?

Figyelt kérdés
Sajnos elvesztettem a telefonomat, és arra lennék kíváncsi, hogy az esetleges megtalálója könnyen fel tudja-e törni a telefonomat, és ezáltal vissza tudna-e élni az adataimmal, a bejelentkezett fiókokkal, a képekkel? Bocsi a rossz megfogalmazásért, de nagyon izgulok. Gondolom senki sem szeretné, ha egy privát családi kép illetéktelenek kezébe kerülne.

2019. ápr. 15. 20:12
 1/5 anonim válasza:

Ha memóriakártyán vannak a dolgok akkor könnyedén megtudja nézni a dolgokat, a telefonod sem kell hozzá.


Ha a telefon tárhelyén vannak és valami védelem van rajta akkor csak egy újratelepítéssel tudja működésre bírni egy átlagember a telefont, így viszont elveszik róla minden adat.


Szóval ha nem valami profi hacker találja meg nem kell aggódj.


Meg amúgy se hiszem hogy ha esetleg valaki megtalálja a telód a te családi fotóid fogják érdekelni.

2019. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mai okos világban, ahol már mindenki tudja, hogy milyen egyszerű a telefont nyomon követni, szerintem az lesz az első dolga, hogy csinál egy gyári visszaállítást, és mindent töröl. Hiszen hiheti azt, hogy van rajta nyomkövető. Én így tennék legalábbis. Így biztosan nem fogják érdekelni a dolgaid. Ha becsületes, akkor viszont a bejelentkezve maradt facebookon, vagy messengeren esetleg küld valakinek egy üzenetet, hogy megtalálta a telefonodat.
2019. ápr. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, persze csak akkor, ha nincs lezárva a telefon.
2019. ápr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
milyen telefon?
2019. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, most már kicsit nyugodtabb vagyok. :)

Egyébként egy Huawei P10-ről van szó.

2019. ápr. 16. 15:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!